UPOZORNĚNÍ! Pokud Vy nebo kdokoliv, koho máte rádi, trpí na tinnitus, pak toto bude pro Vás nejdůležitější list, jaký jste kdy četli...

Výzkumník v medicíně, odborník na výživu a poradce pro zdraví, který dříve sám trpěl na tinnitus, Vám ukáže jak:

 • Odstranit Váš tinnitus během 2 měsíců,
 • Pocítit výraznou úlevu do sedmi dní!
 • Odstranit symptomy, které se vztahují k tinnitu, jako jsou: částečná ztráta sluchu, bolest v uších a závratě
 • Zastavit a navždy odstranit nepohodlné trvalé zvonění, hučení, šumění a pípání v uších
 • Srovnat Vaše energetické hladiny a výrazně tak zvýšit kvalitu Vašeho života... Zaručeně!

Odhalte, jak se sám vyléčil ze závažného, 14 let trvajícího tinnitu a naučil tisíce mužů a žen na světě, jak se tinnitu zbavit:

 • Bez uchýlení se k lékům
 • Bez audio terapie anebo psychiatrické léčby
 • Bez riskantní operace
 • Účinný pro objektivní i subjektivní, přerušovaný a trvalý tinnitus
 • Rychleji, než byste kdy věřili!

Thomas Coleman - výživový specialista, poradce pro zdraví, výzkumník v medicíně a autor – Vám sděluje toto:

Vážení trpící tinnitem,

Právě se chystáte odhalit to, co by mohlo být nejlepším léčebným systémem na tinnitus, jaký byl kdy vyvinut. Je to stejný systém, který tisíce mužů a žen jako Vy využilo k trvalému vyléčení jejich tinnitu, a trvale se dokázalo zbavit zvonění v uších.

Jmenuji se Thomas Coleman a za posledních 14 let jsem během dlouhého procesu pokusů, omylů a experimentování vyvinul bezpečný, klinicky ověřený systém, který byl podpořen 45000 hodinami intenzivního medicínského výzkumu pro trvalé odstranění tinnitu. Toto je velmi vzácný, celkem unikátní a skutečně výkonný systém léčby tinnitu, o jehož existenci ví jen málo lidí...  

Trpíte některým z následujících emočních nebo fyzických symptomů?

 • Občasné nebo trvalé zvonění v uších (jakékoli úrovně a závažnosti)
 • Občasné nebo trvalé hučení, šumění, pípání, praskot, pulzující nebo pískavé zvuky v uších
 • Velmi hlasité nerozeznatelné zvuky v uších
 • Mírnou nebo střední ztrátu sluchu
 • Menierovou chorobu
 • Bolest v uších nebo pocit plnosti v uších
 • Trápí Vás příznaky Vašeho tinnitu?
 • Cítíte napětí, úzkost, chvění nebo vyčerpání z tinnitu?
 • Minuli jste hodně peněz na léky a doplňky, které nepřinesli výsledek?
 • Chcete se vyléčit z tinnitu, ale nevíte, jaký postup je správný pro Vás kvůli množství protichůdných informací?

Pokud trpíte na kterýkoli z výšeuvedených příznaků, můžete si být jisti, že Vám můžu pomoci zvrátit, popřípadě odstranit tyto symptomy a utrpení následujícím bezpečným a jednoduchým holistickým systémem krok za krokem.

Pokud se chcete dozvědět, jak trvale vyléčit Váš tinnitus … bez léků, bez riskantní operace, bez obvyklých léčebných postupů a bez vedlejších účinků, pak toto bude nejdůležitější dopis, jaký jste kdy četli!

Úspěšný příběh #1: Diana Piloni

"Za méně než 3 týdny mi trvalé zvonění úplně zmizelo. Teď žiji normální život bez strašných zvonivých zvuků, které mě přiváděli k šílenství!"

"Milý Thomasi, nevěděla jsem, jak si poradit s neustálým zvoněním v uších, které jsem roky přežívala. Podle rady mého lékaře jsem začala brát antidepresiva, která zhoršila moje zvonění na nesnesitelnou úroveň. Náhodně jsem narazila na Vaši webovou stránku a záhy jsem zjistila, že holistický přístup krok za krokem je mimořádně prospěšný. Za méně než 3 týdny mi trvalé zvonění úplně zmizelo. Teď žiji normální život bez strašných zvonivých zvuků, které mě přiváděli k šílenství. Hned jsem doporučila Vaši příručku své sestřenici v Austrálii, která taky trpí tinnitem. Předtím, než jsem postoupila Vaši léčbu, jsem zkoušela všechny známé metody, ale bezvýsledně. Jiné návody mi ani nedali naději.

Bůh Vám žehnej!"

-- Diana Piloni, (Indiana, USA)

Úspěšný příběh #2: Andrew D.

"Můj tinnitus zanikl. Zmizel v průběhu týdnů. Můj sluch se vrátil téměř do normálu!"

"Milý Thomasi, když mi před dvěma lety poprvé diagnostikovali tinnitus, byl jsem zdrcen a zmaten. Můj audiolog trval na tom, abych se s tím smířil a že částečná ztráta sluchu, která provázela tinnitus, nezmizí. To jsem nemohl přijmout. Po přečtení doporučení na Vaši příručku v on-line fóru jsem neměl co ztratit a koupil jsem si Vaši obdivuhodnou knihu. Můžu upřímně říct, že mi byla natolik nápomocná, že cítím dojetí, kdykoliv o ní mluvím. Můj tinnitus zanikl. Zmizel v průběhu týdnů. Můj sluch se vrátil téměř do normálu. Děkuji, že jste mi byl mým andělem strážným.

Bůh Vám žehnej!"

-- Andrew D. (USA)

Úspěšný příběh #3: Barbara Sheridan

"Vaše příručka a jednoduché instrukce mi účinně pomohly vyléčit se z této strašné choroby."

"Drahý Thomasi, Vaše příručka mi pomohla vypořádat se s mým hrozným tinnitem tak, jak toho nedosáhly žádné metody předtím. I když vyžaduje práci a vytrvalost, přináší výsledky. Reálné výsledky. Vaše příručka a jednoduché instrukce mi účinně pomohli vyléčit se z této choroby. Neumím se dost odvděčit za Vaši pomoc, Thomasi. Působí to skutečně jako kouzlo."

-- Barbara Sheridan (UK)

Úspěšný příběh #4: Ralf Bergman

"Ještě jsme jenom na půli cesty ve Vašem programu a má dcera už hlásila, že se šum velmi výrazně snížil."

"Milý Thomasi, Vaše kniha o tinnitu je zázrak, byla mimořádně čistá, stručná a tuto četbu jsem si velmi užíval. Obzvlášť se mi líbila objektivní prezentace holistických metod léčby. Rád bych knihu doporučil každému, kdo trpí hroznými mučivými symptomy tinnitu a rovněž těm, kteří s postiženými tinnitem žijí. Koupil jsem ji své dceři, která byla z potíží smutná a stále si stěžovala na zvuky, které ji přiváděli do šílenství. Před tím, než jsem koupil příručku, jsme byli bezradní, protože všechny léčby, které jsme zkoušeli, včetně bylin a zvykání si, vykázali malý až žádný výsledek. Moje dcera odmítla jít na operaci a já jsem rád, že byla taká tvrdohlavá. Ještě jsme jenom na půli cesty Vašeho programu a moje dcera už hlásila, že se šum značně snížil. Jsme velmi optimističtí a vděční za přípravu této příručky a za Vaše návody k osvobození se od této hrozné choroby.

Bůh Vám žehnej!"

-- Ralf Bergman (Sweden)

Úspěšný příběh #5: Richard Owers

"Teď, po 5 týdnech, je to jako zázrak. Můj tinnitus se úplně ztratil z mého života"

"Drahý Thomasi, už jsem to skoro vzdal při hledání jakékoli úlevy od strašného zvonění v uších, než jsem našel tvoji stránku. Předtím jsem užíval mnoho léků, včetně pravidelných sezení s mým psychiatrem, ale nenašel jsem záchranu od mého mučivého problému. Zvuky byly stále horší a horší, obzvláště po ránu. Hned, jak jsem začal s Vašim programem, začal jsem pozorovat rozdíl. Teď, po 5 týdnech, je to jako zázrak. Můj tinnitus se úplně ztratil z mého života... Rád bych zařval na svého doktora! Váš plán je tak jednoduchý a funguje, jako nic jiného, a je to již víc než rok. Je to úplně zázračné... DĚKUJI VÁM za návrat mého duševního zdraví!"

-- Richard Owers (Melbourne, Australia)

Úspěšný příběh #6: Luc Yuschak

"Trpěl jsem tinnitem již přes 10 let a pak jsem ho konečně dokázal potlačit a postupně omezit na minimum, zkrátka zázrak."

"Milý Thomasi, Váš program je zdaleka nejcennější léčbou tinnitu, se kterou jsem se potkal. Trpěl jsem na tinnitus víc než 10 let, konečně jsem byl schopný jej potlačit a postupně omezit na minimum, zkrátka zázrak. Váš jasný a jednoduše následovatelný návod s Vaším neocenitelným osobním poradenstvím vrátil můj život zpět do normálu. Můj terapeut a člen Kanadské Asociace pro tinnitus, který je mi přítelem, mi doporučil Vaši příručku a jsem velmi rád, že to udělal. Teď jsem schopný pracovat, spát a fungovat jako lidská bytost. Cítím se odpočatý, plný energie a optimismu. Jak Vám poděkovat? Nejsou slova, která by vyjádřila mou vděčnost.

DĚKUJI!"

-- Luc Yuschak (Toronto, Canada)

Úspěšný příběh #7: Julia Parsard

"Výsledky z následování Vašich instrukcí krok za krokem byly přinejmenším neobyčejné. Můžu upřímně říci, že můj život se po dvou měsících Vašeho programu vrátil do normálu."

"Milý Thomasi, před rokem jsem měla střední tinnitus a chtěla jsem se naučit co nejvíce o jeho podstatě, kvůli prevenci před touto noční můrou a před jejím zhoršením (četla jsem hrozné příběhy o lidech, kteří spáchali kvůli tinnitu sebevraždu). Našla jsem na webu mnoho materiálů, ale brzy jsem zjistila, že potřebuji spolehlivější a nezaujaté informace. Tak jsem si koupila Vaši knihu „Zázrak pro tinnitus (TM)“ a byla jsem s ní nesmírně spokojená. I když angličtina není mým rodným jazykem, zjistila jsem, že ji lze velmi dobře číst a pochopit. Výsledky po následování Vašich instrukcí byly přinejmenším neobyčejné. Můžu upřímně říct, že můj život se během dvou měsíců držení se Vašich doporučení dostal zpět do normálu. Tinnitus zmizel z mého života a jsem Vám za vše zavázaná. Ať Vám Bůh stále žehná.

DĚKUJI!"

-- Julia Parsard (Leon, France)

Tento průkopnický systém léčby je unikátní díky tomu, že Vám dá sílu na...

 • Léčení tinnitu natrvalo. Je faktem, že u 95 % lidí, kteří používají konvenční léčbu, jako jsou léky, návyk anebo operace, se dočasně může snížit zvonění v uších, ale většinou to skončí hůře než na začátku. Teď se můžete naučit, jak se octnout v úspěšné pětiprocentní skupině lidí, u kterých tinnitus navždy vymizí.

 • Léčení tinnitu holisticky. Je dále faktem, že vyléčení tinnitu se nedá nikdy dosáhnout řešením pouze jednoho z faktorů, které jej způsobují. Pokud jste někdy zkoušeli léčit tinnitus jednorozměrnou léčbou, jako jsou léky, bylinky, detoxikační diety a tyto selhali, je to proto, že jste se pustili pouze do jednoho aspektu choroby. Tento systém Vás naučí nejen jediný způsob prevence proti vzniku tinnitu, ale i jediný způsob k trvalému vyléčení z tinnitu – holistickou cestou.

 • Léčení tinnitu bez léků nebo typických postupů. Léky a riskantní operativní odstranění tinnitu někdy fungují, byť částečně a dočasně (závisí na typu a závažnosti Vašeho tinnitu), ale vedlejší účinky jsou nepříjemné. Lidé, trpící mírným tinnitem, kteří se naučili, jak léčit tinnitus zevnitř a bez použití léků a jiných běžných metod, jsou jediní lidé na světě, kteří trvale udrží svůj organizmus bez tinnitu. Teď se tato tajemství můžete naučit od specialisty na výživu, který sám trpěl tinnitem a který díky svým zkušenostem přesně ví, jak to udělat.

 • Léčení tinnitu bezpečným, účinným a čistým způsobem a ukončení chaotických a protichůdných doporučení jednou provždy. Pokud jste frustrováni a zmateni množstvím informací a zlými doporučeními, pak Zázrak pro tinnitus (TM) je TEN SYSTÉM, který Vám konečně všechno objasní. Když dočtete knihu, řeknete si „TEĎ TO VÍM!“ Všechny kousky z puzzle tinnitu konečně zapadnou. Konečně pochopíte pravdu o tinnitu, skutečné hluboké původní příčiny a vše ostatní, co potřebujete na odstranění tinnitu ze života a budete se cítit lépe než kdy předtím.

Můj dlouhý frustrující boj s tinnitem

Bylo mi 29 let a žil jsem život naplno. Mé dny byly hektické. Měl jsem zodpovědné pracovní povinnosti, po příchodu domů jsem dělal domácí úkoly s dětmi; hnal jsem je z aktivity do aktivity; a dokázal si najít čas pro manželku a všechny ty záležitosti, s kterými se běžně vypořádává moderní rodina. Stresu přibývalo, ale stále jsem to měl pod kontrolou. Naneštěstí se to ale změnilo.

Jednou večer po práci jsem šel do místní restaurace s přáteli za trochou radosti a relaxace. Asi po třech hodinách v hlučné restauraci, kde jsem seděl přímo u klavíru, mne rozbolela hlava a tóny klavíru jsem pak slyšel ještě dlouhé hodiny.

Na druhý den mě překvapilo, že mi lehké zvonění stále zůstávalo v uších. Moc jsem na to nemyslel, bylo nutno řešit pracovní povinnosti. Trochu se mi zdálo, že můj život nabírá nechtěný směr.

Za několik dní se to jemné zvonění stalo značně rušivým a občas bylo následováno hlasitějším duněním. Původně otravný šum mi čím dál tím víc začínal drásat nervy. Myslela jsem, že se mi roztříští hlava. Bylo úplně jedno, co jsem zkusil, neuměl jsem dostat ten pronikavý šum ven z uší – provázelo mne ve dne i v noci a začínalo si to vybírat svoji daň.

Návštěva praktického lékaře nedopadla dobře. Myslel si, že to může být migréna ze stresu. Pokoušel jsem se více relaxovat, což taky trochu pomohlo, ale stále jsem se toho stálého zvonění v uších nemohl zbavit.

Po několika týdnech a po několika návštěvách začal mít doktor podezření, že něco bylo vskutku v nepořádku a začal sérii testů k vyloučení něčeho vážného. Po provedení nekonečných testů, dospěl k diagnóze: tinnitus.

"Dobře," myslel jsem si, "teď to můžeme vyléčit." Netrvalo dlouho a moje úleva se změnila na paniku, když doktor vysvětlil, že na to není léčba, dokonce ani na zmírnění stavu. Měl bych se naučit s tím žít, podobně jako tisíce jiných jiných, postižených tinnitem.

"Žít s tím soustavným hlukem v hlavě!" pomyslel jsem si, "jako to mám, proboha, udělat?"

Šokující pravda o konvenční léčbě tinnitu a nepotřebných operacích!

Po několika měsících jsem šel za doktorem, který byl taky psychiatr, a popsal jsem mu nesnesitelnou situaci, ve které se nacházím. Ten mi doporučil několik léků na předpis, utišujících prostředků na uvolnění svalstva a antidepresiva.

Musím říct, že nic z toho nepomohlo.

Cestoval jsem od jednoho doktora k dalšímu a marně jsem hledal pomoc. Šum se stupňoval k horšímu, některé dny dosáhl 70-80 dB a já jsem potřeboval pomoc!

Můj život už nebyl můj. Nemohl jsem pracovat, desetinásobný hluk v uších mi bránil plnit povinnosti. Vyrušovala mě i rodina, nedovedli pochopit, že sebemenší hluk, který dělali, zhoršil už i tak mizernou situaci. Zhoršilo se mi zdraví, nemohl jsem normálně jíst ani spát a byl jsem v depresi, stále více a více. Už to dosahovalo bod snesitelnosti a já věděl, že se něco musí stát, a to velmi rychle, jinak přijdu o rozum. Nadešel čas s tím nutně něco udělat!

Vzal jsem si na pár týdnů volno, navštívil několik lékařů a stěžoval si na pichlavé pulzující zvuky a další symptomy, které jsem zažil. Ale vypadalo to, že jediným řešením je chirurgie – tedy jediná odpověď, kterou jsem dostal. Neuvěřitelné, myslel jsem si a později jsem zjistil, že ve většině případů je chirurgie celkem nepotřebná a často vede k nevratným výsledkům.

Hluboko uvnitř jsem cítil, že musí být jiná, zdravější možnost.

14 let studia, výzkumu, pokusů, omylů a experimentů

Přestal jsem brát předepsané léky, a taky léky na uvolnění svalstva. Byl jsem odhodlán najít přirozené řešení svého problému, navzdory doporučením lékařů.

Začal jsem se zaobírat předmětem holistického zdraví a výživy. Chtěl jsem najít všechno, co bylo známo o tom, jak vyléčit tinnitus a jakou prevenci proti němu použít. Úplně mě to pohltilo a začal jsem studovat, a to pilně. Koupil jsem každou knihu o sluchu, o poruše nervů, o sinusitidě, o terapii zvukem, o orientální medicíně, o dietě a výživě, zkrátka všechno co mi přišlo pod ruku.

Strávil jsem hodiny v knihovně a hltal jsem stohy knih, časopisů o ztrátě sluchu a o výživě. Přečetl jsem doslova stovky zdrojů. Moje knihovna dosáhla úctyhodného počtu 537 knih o výživě a zdraví a znal jsem je skoro zpaměti.

Ale nebylo to jenom čtení. Měl jsem nespočetné množství rozhovorů s dalšími postiženými a donekonečna jsem doloval rozumy z každého doktora, bylinkáře, homeopata, a přírodního léčitele- tedy z těch, kteří byli dost ochotni obětovat svůj čas a část své expertízy a znalostí a pomoct mi najít spolehlivé řešení na můj tinnitus.

Vyzkoušel jsem všechno!

Znalosti z knih a rozhovorů jsou jedna věc, ale to není to samé jako znalosti z vlastní zkušenosti. Vědecké fakty, obrázky a teorie nebyly dost.

Zkoušel jsem další druhy léků na předpis (proti úzkosti, antidepresiva), léky na uvolnění svalstva, vitaminy a bylinky orientální medicíny, a denně jsem tak vkládal naděje do změny. Nakoupil jsem několik CD s bílým šumem a absolvoval množství šumových terapií, ale výsledek žádný.

Zkoušel jsem každý vědecky známý lék na tinnitus a taky léky doporučené přírodními léčiteli s přesvědčením, touhou a nadějí, že dojde ke změně. Upřímně jsem doufal, že konečně odstraním tinnitus a vrátím se zpět do života.

Po celé roky jsem zkoušel štěstí s každým druhem léků a léčby, které si umíte představit. Zkoušel jsem bylinnou léčbu, buňkovou výživu, oxygénovou terapii, tonikum, návykovou terapii, detoxikaci, vitaminovou terapii, hydroterapii, aromaterapii, makrobiotiku, reflexologii, čínskou medicínu, vegetariánství, dietu Wai, magnetoterapii, bezlepkovou dietu, dietu na krev, psychoterapii, psychiatrii, a nevím co ještě.

Nedostatek spánku, stres a úzkost způsobili, že můj tinnitus vedl k vážným halucinacím

I když jsem našel jakousi malou úlevu, vždy byla jenom dočasná a zvonění se vždy vrátilo zpět i s úroky, protože bylo někdy horší, než před léčbou. Nemohl jsem spát. Po celý čas jsem byl ve stresu, nervózní a v depresi.

Extrémní nedostatek spánku, spolu s nesmírnou úzkostí a stresem, které jsem zažil, si vybraly svoji daň a začal jsem mít halucinace. Když jsem chodil nebo řídil,viděl jsem oslňující světla uprostřed dne a taky zažil další zvláštnosti,coby výsledek extrémního emočního stavu, ve kterém jsem se nacházel. Moje situace se stala mnohem nebezpečnější a strašnější než kdykoliv předtím, když jsem cestou k lékaři naboural do dopravní značky .

Tinnitus byl najednou mnohem více, než pouhý mučivý šum v uších. Stal se skutečnou významnou hrozbou v mém životě.

Podstoupil jsem 4 hodinovou operaci tinnitu

Vystaven situaci, když už není žádná jiná volba a extrémním podmínkám, ve kterých jsem se nacházel, a taky možným následkům, naplánoval jsem si chirurgický zákrok k léčení choroby s nadějí, že je to to poslední, co jsem mohl zkusit. Operace jsem se příliš neobával, a poté, co se doktor zmínil o úspěšnosti zákroků a chválil účinnost proti recidivě, rozhodl jsem, že to za to stojí.

Operace trvala 4 hodiny a když jsem se probudil, cítil jsem ohromnou úlevu. Několik dní po propuštění se zdála operace úspěšná. Hladina zvonění se snížila a vypadalo to, že je zde konečně naděje. Začal jsem lépe spát a pro přátele jsem se stal opět uvolněným a takovým, jakého mě znali a měli rádi předtím.

Ale mé naděje brzy skončily! Po necelém měsíci jsem začal cítit neobyčejnou bolest a tlak v uších a zvonění se vrátilo. Tentokrát byl šum ještě hlasitější, než předtím. Vážně jsem cítil, že mi musí prasknout bubínky. Mé nejhorší obavy byly pravdivé. Ihned jsem volal doktorovi, křičel, že se mi tinnitus vrátil a že je mi ještě hůř. Už jsem věděl, co mi chce říct: že to vyžaduje několik měsíců, abych viděl výsledky, a že někdy je stav vážnější předtím, než pacient pocítí úlevu (tak, jak jsem před časem četl o procesu opakovaného návratu tinnitu po operaci), ale tohle nebyl proces návratu.

Zkoušel jsem vší sílou přesvědčit doktora, že tak hlasitý šum nemůže být součástí krátkodobého návratu a že chirurgové pravděpodobně selhali. Ale všechny mé argumenty padali jako hrách na stěnu.

Stále jsem ale trpěl závažným tinnitem!

Tři měsíce přešly pomalu a bolestně a čtvrtý měsíc, kdy byl můj stav horší, než kdy předtím, jsem navštívil doktora. Omluvil se velmi formálně a zdvořile, že lituje, že operace nezabrala a že mi neumí pomoct.

V naprostém zoufalství jsem si koupil další knihy alternativní medicíny o tinnitu a byl jsem překvapený, že většina z nich, pokud ne všechny, nabízejí částečné diety spolu s vitaminy a zvláštní bylinné doplňky. Jenže tyhle rady nefungují! Vím to, protože jsem všechny vyzkoušel a tinnitu se stále nezbavil!

Teď, po 14 bolestných letech a tisících usilovných hodin práce byla skládačka tinnitus konečně vyřešená...

Nejsem člověk, který se ihned vzdá a rozhodl jsem se: už toho bylo dost. Pokud mi tucet lékařů, které jsem viděl, neumělo pomoct, musím si pomoct sám. Možná to byla frustrace, nebo snad pud sebezáchovy, který mě vedl vpřed ke hledání způsobu, jak si vyléčit vlastní tinnitus, ale byl jsem odhodlaný najít léčbu pro sebe i pro ostatní jako já – hádejte – dokázal jsem to!

Zajisté, vyžadovalo to měsíce čtení, studia a experimentování, ale pak jsem našel správnou kombinaci léčby, která od té doby odstranila šum z mých uší. Zregeneroval jsem si život a Vy můžete taky!

Po více než 12 letech usilovné práce a hloubkového denního výzkumu, po několika "Heuréka" zkušenostech a po dlouhém procesu zkoušení, pokusů a omylů, po množství rozhovorů i vlastních experimentů, jsem aplikoval tyto léta bádání do odhalení řešení pro tinnitus. Ze všech pravd a důkazů, zlých názorů a lží, puzzle tinnitus bylo konečně složené. Potřeboval jsem další rok, abych mohl uhladit a upřesnit mé objevy a nakonec jsem je použil pro sebe, s velkou nadějí a vášní; a na můj čistý obdiv to - po několika týdnech dodržování - funguje...

Můj tinnitus úplně zmizel!

Trvalo mi několik let, než jsem se se svým výzkumem dostal tam, kde jsem dnes. K tomu, abych přesně věděl, co funguje a co ne. Ano, po zoufalých pokusech a omylech, nespočetných léčbách, zklamáních a agonii, jednoduchý holistický systém otevřel dveře k mému novému a mnohem jasnějšímu životu bez tinnitu. Bylo vzrušující vidět, jak se můj tinnitus a jiné průvodní příznaky (jako je zhoršení sluchu) úplně ztratili. Po létech utrpení jsem byl úplně osvobozen od můry zvané tinnitus!

Překvapující - každý další muž i žena, kterí použili tuto metodu, dosáhli STEJNÝCH výsledků

Taky jsem začal testovat svůj systém na dalších trpících kolem mne a přinesl ty samé neuvěřitelné a přelomové výsledky. Průměrně do sedmi týdnů se 27 z 27 mužů a žen, kteří se účastnili mého experimentu, úplně zbavilo svého tinnitu.

Co je ještě více překvapivé, fungovalo to na všech typech tinnitu a všech úrovních závažnosti u mužů i žen každého věku.

Všichni, kteří použili tuto metodu, zaznamenali následující zlepšení:

 • Zvonění v uších, hučení nebo pískání se velmi rychle změnily (hlasitost a frekvence zvuků se výrazně snížila), pak úplně vymizely a víc už se neopakovaly
 • Pocity napětí, úzkosti, chvění a vyčerpaní z tinnitu v průběhu dní zmizely
 • Všechny další symptomy tinnitu, které prožívali, jako např. mírná až střední ztráta sluchu, bolesti v uších, závratě nebo pocit tlaku v uších, se úplně odstranily
 • Osobní vztahy k blízkým i pracovní výkony se výrazně zlepšily
 • Cítili se šťastnější, klidnější a plni energie
 • Pocítili výrazné zlepšení v jiných zdravotních oblastech
 • Cítili se mladší a tvrdili, že také vypadají mladší a plni života

Tak jsem dále věnoval čas na vyladění a uhlazení systému léčby do úplnosti, abych zabezpečil, že poskytne nejpozoruhodnější dlouhodobé výsledky. A nejlepší zpráva je, že... Teď je pro Vás dostupný, aby jste si ho mohli vyzkoušet!

Úspěšný příběh #8: Susan Clements

"Byl to úplný šok, když jsem byla po 12 letech mučivého šumu v uších úplně osvobozená od tinnitu. Můj doktor byl z toho úplně vedle... navíc se teď cítím plna energie a života. Další zdravotní problémy, kterými jsem trpěla, také zmizely."

"Milý Thomasi, předtím, než jsem koupila Vaši knihu, jsem přečetla asi 7 knih o tinnitu a Vaše příručka byla jediná, kterou pokládám za užitečnou. Překonávám celkem závažný tinnitus, spojený s náhodnými bolestmi hlavy a mírnou ztrátou sluchu v levém uchu. Následovat Vaše rady nebylo pro mne ze začátku lehké, ale výsledky se dostavily tak rychle, že mi to dalo velkou dávku motivace k dokončení kompletního programu Zázrak pro tinnitus (TM), a byl to úplný šok, když jsem byla po 12-ti letech mučivého šumu v uších úplně osvobozená od tinnitu. Můj doktor byl z toho úplně vedle... navíc se teď cítím plna energie a života. Další zdravotní problémy, kterými jsem trpěla, také zmizely.

DĚKUJI Vám za pomoc... "

-- Susan Clements (Montana, USA)

Úspěšný příběh #9: Clare Duhamel

"Četla jsem skutečně každou příručku, která byla kdy o tinnitu napsaná, ale jediná unikátní alternativa léčby, která mi pomohla zbavit se mučivého zvonění a dalších divných zvuků v uších, byla popsaná právě ve Vaší knize."

"Milý Thomasi, předtím, než jsem zkusila Váš program, četla jsem skutečně každou příručku, která byla kdy o tinnitu napsaná, ale jediná unikátní alternativa léčby, která mi pomohla zbavit se mučivého zvonění a dalších divných zvuků v uších, byla popsaná právě ve Vaší knize. V průběhu několika málo týdnů dodržování Vašich doporučení jsem zažila neuvěřitelné výsledky, kdy poprvé po letech zvonění v mých uších přestalo. Doporučuji Vaši příručku každému, kdo trpí děsivými symptomy tinnitu.

Ještě jednou DĚKUJI!"

-- Clare Duhamel (South Africa)

Udělal jsem taky několik úžasných objevů

První věc, kterou jsem objevil, byla, že téměř každý je podveden léky a farmaceutickými společnostmi. Farmaceutický průmysl je plný podvodných marketingových vydřiduchů, kteří bohatnou využíváním Vašeho zoufalství. Druhá věc, kterou jsem objevil, je, že téměř každý používá velmi nesprávnou a škodlivou metodu léčby. Pravdou je, že metody, které teď na léčení svého tinnitu pravděpodobně používáte, můžou v dlouhodobém měřítku vážně poškodit Vaše zdraví.

Léčíte svůj tinnitus anebo ho ZHORŠUJETE ?

Pokud děláte stejné závažné chyby jako většina dalších postižených tinnitem, můžete ho dočasně zlepšit, ale dlouhodobě se tinnitus i zdraví může zhoršit.

Přešel jsem těžkou cestu a zjistil jsem, že neexistují magické pilulky anebo univerzální produkty na tinnitus. Léky proti úzkosti, riskantní operace, speciální diety, léky na uvolnění svalstva, vitaminy a bylinné doplňky můžou na symptomy tinnitu dočasně fungovat, ale když se reálná příčina zanedbá, zvonění neustane a případně (dost často) se může zhoršit.

Navíc, mnoho mužů a žen čelí po užití léků a po operaci množství dalších zdravotních komplikací, protože konvenční medicína na určení původní příčiny tinnitu nestačí.

Nemůžete vyřešit hluboký vnitřní problém použitím léků a chirurgie s cílem léčit symptomy – neoklamete svoje tělo – musíte pracovat s Vašim vnitřním systémem, ne proti němu, a to nalezením a odstraněním původní příčiny!

UPOZORNĚNÍ: Tinnitus, pokud se neléčí, může být VELMI NEBEZPEČNÝ

Pokud máte tinnitus, je vedle jiných obvyklých příčin, jako je poškození ušního nervu anebo sinusitida, možné, že je způsobený závažnější ušní infekcí.

Navíc, několik případů tinnitu je způsobeno přímo aneuryzmatem anebo mozkovým nádorem (acoustic tumor). Selhání při určení správné diagnózy (v příručce poskytuji každou možnou diagnózu) a pozdní léčba infekce anebo problémů v mozku, můžou způsobit dlouhodobé závažné zdravotní následky. Jak vidíte, tinnitus není stav, který máte ignorovat anebo se pokusit „s ním žít“.

Operace tinnitu není vždy účinná a může zhoršit Váš tinnitus anebo způsobit nevratné poškození sluchu.

Operace tinnitu zahrnuje odstranění osmého nervu ve Vašem sluchovém orgánu. To nezaručuje úlevu od nepohodlí a skutečně, tuto metodu již kritizovali mnozí chirurgové.

Když je zjevný strukturální důvod tinnitu, který se dá napravit pouze operací, může se uvážit chirurgický zákrok. Důvody, kdy je na zvážení jedině operace jsou tyto: pokud jste měli diagnostikovaný nádor, otosklerózi - chronický zánět ucha nebo fistule.

Navíc, operace tinnitu je destruktivní metoda, u které je úspěšnost jen 40%-ní a může vést k nevratnému poškození sluchu.

Jediným způsobem, jak navždy vyléčit tinnitus, je vnitřní cesta, správná diagnóza Vašeho stavu a poslouchání toho, co se Vám tělo pokouší říct, pracujte s tím a osvoboďte se!

Tinnitus je nekončící stav, který je spouštěn fyzickými, emočnými a okolitými faktormi. Taktiež je spôsobený individuálnymi príčinami. Preto tinnitus nemôže byť liečený zlepšenou cirkuláciou, použitím uvoľňovačov svalov, maskovacím šumom alebo vyrezaním nervu vo Vašom sluchovom systéme. Jediným spôsobom, ako navždy vyliečiť tinnitus, je správna diagnóza Vašich individuálnych podmienok a pustenie sa do skutočných podstatných príčin a správnych okolností, ktoré vytvárajú Váš tinnitus, nasledovaním úplného multidimenzionálneho holistického programu.

To je jediná cesta na dosáhnutí úplného odstranění a prevence tinnitu a získání svého zdraví zpět.

Když jsem tohle konečně pochopil spolu s tím, o co při tinnitu farmaceutickému průmyslu jde, rozhodl jsem se, že musím jednat. Tak jsem to dal na papír a začal nabádat další postižené k užívání nového systému, který jsem vyvinul. Vůbec poprvé je nyní tento léčebný systém, který pomohl tisícům postižených tinnitem po celém světě k úplnému zastavení zvonění v uších a k eliminaci všech průvodních symptomů, pro Vás dostupný formou jednoduché, hutné 250-ti stránkové e-knihy:

uvádíme...

Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus Cure Book

"Zázrak pro tinnitus (TM)"

Jediný holistický systém na světě, který Vás naučí, jak rychle a trvale vyléčit tinnitus, VELMI RYCHLE Vás zbaví zvonění v uších, vrátí Vašemu tělu rovnováhu a osvobodí Vás od tinnitu!

"Zázrak pro tinnitus (TM) " je 250-ti stranová e-kniha, kterou si můžete stáhnout, poskytne mnoho relevantních informací o všech aspektech a fázích přirozené léčby tinnitu, jedinečné účinné metody léčby, a způsobem „krok za krokem“ Vám odhalí holistický systém na léčbu tinnitu, který jsem objevil po více než 14-ti letech výzkumu. Tento program obsahuje všechny informace, které kdy budete potřebovat k trvalému odstranění tinnitu, a to za několik týdnů, bez použití léků, bez chirurgie a bez vedlejších účinků.

Zázrak pro tinnitus (TM) je unikátní a odlišný od jakýchkoli jiných informačních zdrojů a řešení tinnitu, protože...

 • Zázrak pro tinnitus (TM) je přizpůsobitelný pro Vaše jedinečné příznaky. Každý člověk je úplně odlišný. Žádné dva důvody pro tinnitus nejsou přesně stejné. Proto systém Zázrak pro tinnitus (TM) obsahuje návody jak si můžete přizpůsobit strategie a metody pro Vaši jedinečnou situaci. Bude Vás učit krok za krokem, jak být svým „vědcem“ a určit jemné faktory ve Vašem těle, životním stylu a prostředí, které si vyžadují pozornost.
 • Zázrak pro tinnitus (TM) je interaktivní: Program Vám přesně ukáže, jak překonat Váš tinnitus BĚHEM toho jak ho dodržujete. Začnete následovat metody programu a zanedlouho začnete pozorovat výsledky. Programem Zázrak pro tinnitus (TM) začnete vnímat dramatické pozitivní výsledky téměř okamžitě, když začnete následovat techniky. Čím více postupujete, tím se budete cítit lépe a intenzita zvuků Vašeho tinnitu se sníží.
 • Zázrak pro tinnitus (TM) je trvalé řešení protože Vám pomáhá permanentně léčit a chránit se před tinnitem, ne jenom "žít s ním". Léčba léky, jako jsou lorazepam anebo klonazepam, amitriptyline anebo nortriptyline, mění zejména emoční odezvu na tinnitus. Lokální anestetické léky, jako jsou atorvastatin (lipitor), maskéry a laserové léčby, neléčí tinnitus jako takový. Většina těchto způsobů léčby obsahuje nepřirozené škodlivé přísady, které jsou směrovány na symptomy tinnitu a účinkují přinejlepším krátkodobě. Většina pacientů, kteří podstoupili operaci, nebyly schopni zbavit se tinnitu. Nevěřte stránkám, které nabízí rychlou léčbu tinnitu. Neexistují magické pilulky ani univerzální produkty. Řešení, které teď nabízím, je inteligentní, na vědeckém základě; dostane tinnitus pod kontrolu a eliminuje zvuky v uších v průběhu několika týdnů (závisí od závažnosti). Můj program Vás taky naučí, jak zabránit návratu tinnitu.
 • Zázrak pro tinnitus (TM) je přirozené a bezpečné řešení. Zázrak pro tinnitus (TM) nabízí 100% přírodní, bezpečnou a výkonnou léčbu, která natrvalo odstraní původní příčinu Vašeho tinnitu. Zázrak pro tinnitus (TM) se nespoléhá na drsnou terapii léky s vedlejšími účinky a škodlivými syntetickými přísadami. Na rozdíl od riskantní a nepotřebné operace, kterou lékaři často doporučují, Zázrak pro tinnitus (TM) eliminuje Váš tinnitus a zabrání jeho návratu přirozeně a bezpečně v průběhu 8 týdnů.
 • Zázrak pro tinnitus (TM) je praktický, nenáročný a jednoduchý systém. Mnohé programy na léčbu tinnitu jsou příliš náročné, složité a někdy celkem nereálné. Systém Zázrak pro tinnitus (TM) je velmi praktický. Dá se jednoduše začlenit do Vašeho současného životního stylu. Nebudete muset jít příliš daleko z Vašeho směru při následování instrukcí a ani přijmout bezdůvodné souhlasy na potupné a absurdní životosprávy nebo programy.
 • Zázrak pro tinnitus (TM) je jednoduše srozumitelný a logicky uspořádaný systém. Neobávejte se přílišných znalostí lidské anatomie nebo lékařských výrazů. Napsal jsem knihu Zázrak pro tinnitus (TM) tak, aby byla srozumitelná i pro laiky. Je prezentována jednoduchým jazykem, má logický a organizovaný formát, který se dá jednoduše následovat.
 • Systém Zázrak pro tinnitus (TM) je průběžně aktualizován. Učím se nové věci každý den z průběžného výzkumu, testování a experimentů. Dostal jsem od mužů a žen, se kterými konzultuji, mnoho nových nápadů, jak se dá Zázrak pro tinnitus (TM) vylepšit. Proto se nacházím v průběžném procesu vylepšování programu. Tyto vylepšení, bez ohledu na to, jaké jsou náročné, jsou mým dosavadním klientům dostupné úplně ZADARMO!
 • Zázrak pro tinnitus (TM) nabízí exkluzivní konzultaci One-On-One. Systém Zázrak pro tinnitus (TM) je JEDINÝ systém léčby tinnitu vůbec, který nabízí ZADARMO profesionální soukromou emailovou konzultaci a podporu od nutričního specialisty a výzkumníka v medicíně, se 14-ti lety ověřenou klinickou zkušeností. Dovolte mi zeptat se, kolik jiných léčebných programů na tinnitus Vám nabídne takový typ profesionální, osobní a přímé pomoci, záruky a podpory?

Zde je malá ukázka, co se naučíte, když si dnes stáhnete knihu Zázrak pro tinnitus (TM):

 • Osvědčený 5-ti krokový multidimenzionální systém Zázrak pro tinnitus (TM), který pomohl tisícům mužů a žen odstranit šum v uších, někdy již během několika dní, a úplně eliminovat všechny typy tinnitu do 8 týdnů.

 • Objevte VŠE, co potřebujete o tinnitu vědět, objevte přesně, co způsobuje šum v hlavě (podívejte se blíže na dva poslední průzkumy o tinnitu, výsledek Vás může šokovat).

 • Osm nejlepších „anti-tinnitových“ potravin které byste po celou dobu měli jíst

 • Deset nejhorších potravin, které byste neměli konzumovat, pokud máte tinnitus

 • Šokující pravda o konvenčních léčbách a operacích ušních nervů a medicínských pastech, a o tom, jak se konečně navždy vyléčit použitím přirozeného způsobu

 • TAJEMSTVÍ#1: Objevte ten nejdůležitější prvek, jehož eliminace může skutečně odstranit 85% všech případů tinnitu (a bohužel téměř všichni, kdo trpí tinnitem, se s ním setkávají)

 • Nejúčinnější homeopatická bylina (která může rychle zvrátit většinu stavů tinnitu), o které průmysl léků na tinnitus doufá, že ji nikdy nenajdete!

 • Jeden tajný, 100%-ně přírodní vitaminový doplněk, který byste měli denně užívat a máte zaručené, že bude mít výrazný vliv na Váš tinnitus, někdy už po několika dnech!

 • Je úplným hříchem každé běžné léčby tinnitu, když se namísto léčby tinnitu oslabuje a narušuje přirozená obranyschopnost Vašeho těla, a to uvrhuje Vaše zdraví do značného rizika a v dlouhodobém horizontu zhoršuje Váš tinnitus (a více jak 92% postižených tinnitem to dělá!)

 • TAJEMSTVÍ#4: Objevte spojení mezi JEDNÍM specifickým lékem a tinnitem a zjistěte, proč se mu musíte vyhýbat právě teď, chraňte se před zhoršením Vašeho stavu tinnitu a možnými zdravotními komplikacemi

 • TAJEMSTVÍ#7: Tinnitus a Emoční mozek: Objevte šokující fakty o „fantomovém vnímání“ - je vše ve Vaší hlavě? Odpověď Vás možná překvapí

 • Jednoduchý test (dotazník), který si můžete udělat doma, abyste přesně znali závažnost Vašeho tinnitu (Odpověď se dovíte za méně než 15 minut)

 • Které osobnostní charakteristiky mají trpící na tinnitus společné? Zjistěte překvapivé skutečnosti o tom, čím jsou si postižení tinnitem podobní, a čeho se můžete chopit, abyste nastoupili na cestu osvobození Vašeho života od tinnitu

 • Důležité změny v každodenním životním stylu, které můžou výrazně omezit zvuky v uších, někdy již za několik dní

 • TAJEMSTVÍ#11: Objevte, jak s vysokou přesností diagnostikovat Váš tinnitus použitím multidimenzionálního přístupu, který taky pomůže vyloučit jiné riskantní možnosti

 • Odpověď na následující, vědecky ověřený dotazník Vám pomůže rychle objevit, co jsou hladiny SPADE (Stres, PAnika, úzkost, DEprese), jejich vliv na Váš tinnitus, a co máte přesně udělat, abyste navždy eliminovali tyto symptomy z Vašeho života

 • Několik doplňků proti tinnitu, které je dobré mít, a téměř nikdo o nich neví... vytvořené 14-ti lety studia

 • Nakonec dostanete úplnou a upřímnou odpověď na otázky jako: PROČ máte tinnitus, hlavní KRITICKÉ příčiny šumu ve Vaší hlavě a jak můžete ZARUČIT jejich trvalé zastavení !

 • Úžasné spojení mezi fyzickou aktivitou a tinnitem, proč, kdy, kde a jak dnes můžete začít „odcvičení si“ své cesty od tinnitu ke svobodnému životu!

 • Dvě strategie dýchání, které výrazně pomohou Vašemu tělu nastartovat samoléčbu a bojovat proti tinnitu.

 • Proč žádná speciální dieta, chirurg nebo detoxikační program Váš tinnitus nevyléčí

 • TAJEMSTVÍ#18: UPOZORNĚNÍ! nejběžnější součásti Vaší domácnosti mají schopnost zhoršit Váš tinnitus. Pokud se jich nezbavíte, nikdy se nezbavíte ani tinnitu

 • Jedna důmyslná metoda použití síly mysli a mentálních schopností k odstranění jedné z hlavních příčin Vašeho tinnitu. Tato technika sama dokáže výrazně omezit zvuky v uších

 • TAJEMSTVÍ#27: Tato technika byla odhlasovaná jako „nejlepší“, protože odstraňuje hlavní příčinu vzniku tinnitu a ZABRAŇUJE jeho opakování

 • Proč nikdy nebudete znát celou pravdu o lécích a riskantních operacích od téměř žádného lékaře (i kdyby Vám to chtěl říct, existuje důvod, proč NEMŮŽE)

 • Důležitost optimalizace Vašeho imunitního systému. Objevte, jak se můžete začít cítit mnohem zdravěji a navždy ochráněni před tinnitem zlepšením přirozených obranných schopností těla

 • Proč „téměř magická“ kombinace tří druhů bylin výrazně podpoří Váš samoobranný mechanizmus a Vaše samočisticí schopnosti (nutné pro odstranění tinnitu)

 • Jak se chránit před návratem tinnitu, ušních infekcí, alergií, a jak je to všechno propojené. Jak se vypořádat s původní příčinou tinnitu udržením Vašich vnitřních orgánů v dobré kondici a zajistit trvalou eliminaci těchto utrpení

 • Proč je tinnitus VAROVNÝM znakem toho, že něco s Vaším zdravím není v pořádku, a někdy i varovným znakem závažnějších nemocí, a jak se z toho poučit a něco s tím udělat

 • Jednoduchá, levná a stále účinná metoda, která umožní Vašemu tělu zesílit, léčit a chránit se a tím léčit tinnitus rychle a účinně

 • Nejkontroverznější metoda s největším potenciálem pro použití - hypnoterapie a její účinek na symptomy tinnitu (tento jednoduchý krok sám udělal zázraky u tisíců postižených tinnitem rychleji, než by si mysleli, že je to kdy možné, a taky je potřebný k prevenci návratu tinnitu)

 • PRAVDA o homeopatických lécích a jógových cvičeních při léčbě tinnitu. Může být jóga sama s JEDINEČNOU kombinací homeopatických léků odpovědí na mučivé zvonění v uších?

 • PODSTATNÉ spojení mezi nedostatkem spánku, stresem, úzkostí a tinnitem a co přesně byste měli dělat pro výraznou kontrolu anebo úplné odstranění těchto utrpení z Vašeho života

 • Rušivé propojení mezi nerovnováhou těla a tinnitem a co můžete udělat, abyste co nejdřív navrátili tělo zpět do rovnováhy

 • A mnohem mnohem více ...

A věřte mi, … toto je jenom vrchol ledovce! Zázrak pro tinnitus (TM) je mnohem víc než jenom e-kniha – je to kompletní holistický systém pro zaručené osvobození se od tinnitu – je to snad nejúplnější léčebný systém na tinnitus, který byl kdy vyvinut.

Co může systém Zázrak pro tinnitus (TM) pro Vás udělat

Systém Zázrak pro tinnitus (TM) pojmenovává interní problémy, které způsobují Váš tinnitus, a natrvalo je upraví. Odstraněním všech faktorů, které přispívají nebo způsobují tinnitus, a použitím holistického multidimenzionálního přístupu je zabezpečeno trvalé odstranění vnitřního prostředí pro tinnitus. Tímto si můžete užívat trvalé osvobození se od tinnitu a konečně být schopní...

 • Zbavit se zvonění v uších, zvuků hučení a pískání – bezpečně a trvale bez vedlejších účinků léků nebo rizika operace

 • Okamžitě eliminovat všechny na tinnitus navázané symptomy, jako: závratě, bolesti v uších, pocit tlaku v uších, průvodní bolesti hlavy

 • Odstranit napětí, úzkosti, chvění a vyčerpání, způsobené tinnitem v průběhu několika dní

 • Cítit se šťastně, klidně a lépe odpočatí

 • Cítit se lehce, zdravěji, vypadat mladě a energicky

 • Užít si zlepšení mentální čistoty, entuziasmu a vitality

Nezáleží na tom, jaká je příčina, druh nebo závažnost Vašeho tinnitu, UŽ TEĎ můžete začít používat tento výkonný systém, abyste získali OKAMŽITOU úlevu a trvalé osvobození od Vašeho tinnitu!

Systém Zázrak pro tinnitus (TM) je funkční bez ohledu na to, co zvuky v uších způsobuje, a nezávisí od Vašeho věku. Principy, zdůrazněné v knize Zázrak pro tinnitus (TM) a potřebné k léčení Vašeho tinnitu, jsou v zásadě stejné; tyto principy byly ověřené a přinášejí vynikající výsledky bez ohledu na věk a životný styl.

Systém Zázrak pro tinnitus (TM) je vyzkoušený tak, aby fungoval i pro Vás, protože zahrnuje usměrnění pro přizpůsobení principů s ohledem na Vaši individuální situaci. Tyto principy byly odzkoušené a ověřené - tisíci lidmi na celém světě.

Ať už jsou Vaše příznaky tinnitu jakékoliv, pokud se konečně rozhodnete ukončit léčebné postupy, které Vás zdržují, a začnete aplikovat techniky z knihy Zázrak pro tinnitus (TM), budete mít možnost dosáhnout osvobození se od tinnitu. Budete mít sílu k tomu, aby se tak stalo.

Systém Zázrak pro tinnitus (TM) byl klinicky odzkoušen na účinek proti všem druhům nemocí, vázaných na tinnitus

Systém Zázrak pro tinnitus (TM) byl klinicky odzkoušen na účinek v těchto případech:

 • tonální tinnitus
 • pulsující tinnitus
 • svalový tinnitus
 • vaskulární tinnitus
 • tinnitus venkovního / středního / vnitřního ucha
 • tinnitus nervových cest
 • zvuky ako zvonení, šum, syčení nebo pípání
 • tinnitus z důvodu Menierovy choroby
 • objektivní nebo subjektivní tinnitus

Úspěšný příběh #10: Peter Kessler

"Fungující postup, který jste popsal ve Vaší příručce, výrazně zlepšil můj stav..."

"Milý Thomasi, před pár měsíci jsem začal číst Vaši příručku a byl jsem odhodlán začít program navzdory tomu, že jsem byl extrémně skeptický. Thomasi, jak Vám poděkovat? Váš program je nepostradatelný. Skutečný klenot. Fungující postup, který jste popsal ve Vaší příručce, výrazně zlepšil můj stav. Také Váš osobní příběh, jak jste bojoval s tinnitem, byl velmi působivý. Cítím se jako nový člověk. Rozhodně bych ji doporučil každému, kdo má tinnitus."

-- Peter Kessler (Munich, Germany)

Úspěšný příběh #11: Joanie Hench

"Za dva a půl měsíce to hrozné zvonění a pulzování, které mne mučily dny i noci, zmizely!"

"Thomasi, trpěl jsem na tinnitus posledních 40 let. Trpím středním chronickým zvoněním, spojeným s neúnosně častými pulzujícími zvuky. Podobně, jako mnohým přede mnou, mi řekli „přijmi to a žij s tím“. Při hledání na internetu jsem našel nespočetné stránky na rychlé zlepšení, které nabízí jednodenní kurz, ale Vaše knížka stála trochu stranou od ostatních a byla mi doporučená ženou, se kterou jsem si chatoval o různých věcech... můžete mi věřit, cítil jsem se šťastně, že jsem našel Váš program. Otočil můj život o 180 stupňů. Váš program nebyl lehký, ale uskutečnitelný. Za dva a půl měsíce to hrozné zvonění a pulzování, které mne mučily dny i noci, zmizely. Už jsem Vám poslal poděkování a poslal jsem svůj Úspěšný příběh do několika on-line fór. DĚKUJI VÁM, cítím se mnohem lépe."

-- Joanie Hench(Finland)

Proč nemůžete věřit lékům, farmaceutickým společnostem a Vašim současným zdrojům informací

Podle průzkumné firmy ve zdravotnictví Feedback Research Services, v roce 2011 Američané utratili téměř 1.2 miliardy dolarů za volně prodejné a konvenční léky na tinnitus, zaměřené na zmírnění zvonění v uších a další vztahující se symptomy způsobené tinnitem.

Průmysl na léčbu tinnitu dosahuje každý rok obrat v miliardách dolarů. V USA existuje stovka různých výrobců, kteří produkují tisíce výrobků, které jsou spotřebovány asi 36-ti milióny tinnitem trpících Američanů!

S miliardovým podílem Vám tyto farmaceutické firmy řeknou cokoli, jen abyste koupili jejich výrobky. Budou Vám třeba i lhát přímo do tváře!

Potenciál možných komplikací spojených s operací tinnitu, spolu s vedlejšími účinky léků, které Vám předepsali, jsou proměněné v obrovské zisky.

Více než 14 let jsem zkoumal a experimentoval se všemi těmito slibnými výrobky jen proto, abych našel pravé tajemství trvalého osvobození se od tinnitu tak, jak to děláte Vy teď, tudíž rozumím, jaký je to pocit být využíván a vyhazovat těžko vydělané peníze na další nepotřebné doplňky a léky, jenom proto, aby to nemělo konce. Předtím, než jsem konečně našel to, co skutečně funguje, jsem utratil tisíce dolarů a byl jsem frustrován a znechucen, stejně jako vy.

Léčení tinnitu, používané většinou lidí NEFUNGUJE! 92% všech mužů a žen, kteří si léčí tinnitus konvenčním způsobem, končí hůř než na začátku!

Poslední větší lékařská studie ukázala, že dokud se neodstraní sinusitida, stresy, choroby spojené s úzkostí a léčení ušních nervů, nezastaví se ani tinnitus. Mnoho pacientů, kteří podstoupili operaci, se stále trápili s tinnitem, bez ohledu na to, jak úspěšně se povedla operace.

Pravda je: většina konvenčních metod, včetně všech typů léků, léků na uvolnění svalstva, vitaminů a chirurgie, nefunguje a je méně účinná, než kdykoli předtím a v dlouhodobém měřítku zhorší Váš tinnitus a zdraví! Proč?

Protože dokud se nevyléčí a neodstraní všechny interní faktory, odpovědné za tinnitus, vnitřní ušní nerv bude pokračovat ve zvonění, pípání a pulzujících zvucíchh.

Život je příliš krátký na to, abyste zkoušeli léčit tinnitus po svém, metodou pokusů a omylů. Vsaďte na zbavení se tinnitu teď a následujte odzkoušený systém krok za krokem!

Proč jít cestou roků pokusů a omylů, když si můžete přečíst knihu Zázrak pro tinnitus (TM) a následovat praktické techniky krok za krokem k osvobození se od tinnitu, na jejíž vytvoření bylo zapotřebí 14 let? Uplatněním „zasvěcených tajemství“ z této knihy doslova o roky zkrátíte svoji cestu k úspěchu! A to se ani nezmiňuji o tom, že se ochráníte před vedlejšími účinky a riziky konvenční léčby spolu s úsporou tisíců a tisíců dolarů za celý proces. Metody zdůrazněné v systému Zázrak pro tinnitus (TM) jsou metody, které lidé zkoušením na sobě NIKDY neobjevili.

Osvědčenou a pravděpodobně nejrychlejší cestou k dosáhnutí jakéhokoli cíle je podle psychologů použít „model“ někoho, kdo už dosáhl toho, co chcete také. S tímto systémem máte praktickou příležitost následovat ne jednoho, ale tisíce lidí, kteří trpěli na tinnitus jako vy, následovali metody v systému Zázrak pro tinnitus (TM) a teď jsou úplně volní.

Žijte život bez tinnitu, je to Vaše právo od narození! Kdo to dělá těžším? Vsaďte na zbavení se tinnitu teď a následujte tento systém!

Důležitý důvod, proč byste měli vyzkoušet systém Zázrak pro tinnitus (TM) ještě dnes:

Za uplynulých 7 let již úspěšně použilo program Zázrak pro tinnitus (TM) více než 217 000 lidí ze 163-í zemí! Vaše zpětné ohlasy jsou průběžně vyhodnocovány při zdokonalování programu až do současné verze, která je účinnější, než kdy předtím.

Na ukázku tohoto faktu jsem nechal připravit mým technickým specialistou mapu zákazníků z USA, vytvořenou podle poštovních směrovacích čísel...KOUKNĚTE SE NA TO! Zobrazují se místa jenom z USA, protože náš softvare neumožnil zobrazit mezinárodní zákazníky.

Jak můžete vidět, mapka zobrazuje uživatele programu Zázrak pro tinnitus (TM), jenom z USA. K dnešnímu dni mám celkově více než 217 000 čtenářů ze 163-í zemí. To není vše, můj program Zázrak pro tinnitus (TM) má v oblasti fitness programů jednu z nejnižších měr vrácení v celé historii: Až 98.2% čtenářů knihy Zázrak pro tinnitus (TM) je s programem spokojených a jenom 1.8 % knihu vrátilo. Tyto statistiky spokojenosti dokazují, že pokud použijete postup uvedený v knize, DOSTANETE výsledky ... úplně jednoduše!

Vezmu Vás za ruku a naučím Vás ověřené strategie a tajemství, které mi v posledních 7 letech umožnili dosáhnout trvalou svobodu od tinnitu!

Toto nejsou teorie napsané nějakým vědeckým kejklířem, který nikdy v živote neměl tinnitus. Použil jsem systém sám a pořád se jím řídím. Konám to, co kážu.

Přešel jsem vší tou bolestí a trápením, stresem a pocity zklamání a frustrace.

Berete léky a tišící prostředky a nespočetné množství doplňků, ale vše je bez výsledku. Některé z nich možná i zhorší Váš tinnitus. Zkoušíte léky na uvolnění svalstva nebo antidepresiva, ale nic z toho neléčí Vaše příznaky. Přinejlepším to dočasně oddálí operaci.

Nemusíte se cítit zle – nejste totiž sami. Taky jsem tím prošel. Učil jsem se pomalu a bolestně. Udělal jsem všechny chyby, koupil všechny zlé výrobky a věřil jsem zlým lidem.

Nechci, aby se to stalo Vám. Chci, aby jste znali pravdu o tinnitu a uměli ho trvale vyléčit. Zasloužíte si to. To je důvod, proč jsem napsal tento program.

V moji e-knize odhalím všechna tajemství, která jsem objevil a umístil do unikátní, jednoduše proveditelné léčby, která dokáže rychle ulevit od zvuků v uších a nastartuje eliminaci tinnitu podle správné diagnózy Vašeho stavu a poukáže na původní příčinu.

Moje informativní kniha Vás vezme za ruku a ukáže jednoduchou řečí vše, co by jste pro trvalé odstranění Vašeho tinnitu navždy měli udělat hned teď. Roky jsem testoval a zdokonaloval klíčové prvky, abych vytvořil systém tak jednoduchý, jak to jen jde, aby se jím mohl řídit každý muž či žena, a navíc mimořádně účinný na léčbu všech typů tinnitu v co nejkratším čase.

Úspěšný příběh #12: Matthew Hall

"Nastartoval jsem Váš program a výsledky byly úplně ohromující. Zvonění se snížilo na tak malou úroveň, která se dá úplně zvládnout."

"Ahoj Thomasi, jsem veterán tinnitu (mám to přes 30 let – od mých dvaceti), téměř jsem si už na to zvykl a po několika nepovedených návykových sezeních a návštěvách psychologa jsem přijal rady lékaře. Skutečně jsem si myslel, že už není nic, čím bych si mohl zlepšit kvalitu života a ukončit mírné, ale trvalé zvonění v uších, když před zhruba pár lety začal být zvuk nesnesitelný (asi kvůli bolestné události, kterou jsem zrovna procházel). Cítil jsem se tak osvícený a šťastný, když jsem našel Vaši knihu. Byl to závan svěžího vzduchu. Po naší konzultaci mailem jsem začal následovat Váš program a výsledky byly úplně ohromující. Zvonění se snížilo na tak malou úroveň, která se dá úplně zvládnout. Na konci tunelu, zvaného tinnitus, je opravdu světlo. DĚKUJI za to, že jste mi ukázal cestu. Je to pozoruhodná kniha, kterou bych rád doporučil všem ostatním, kdo trpí tinnitem.

DĚKUJI, "

-- Matthew Hall (Cambridge, UK)

Úspěšný příběh #13: Lesa Bradford

"V průběhu 5-ti dní se hlasitost výrazně snížila a taky frekvence šumů a pulzů, takže vím, že něco funguje!"

"Milý Thomasi, po přečtení Vaší příručky a řízení se Vaším plánem jsem konečně pochopila, o co v mé hlavě jde a co bylo pro eliminaci nebo alespoň kontrolování stavu potřebné udělat. Navzdory radě mého lékaře, že se s tím musím naučit žít, se po Vaší léčbě hučení tiše vytratilo!!! V průběhu 5-ti dní se hlasitost výrazně snížila a taky frekvence šumů a pulzů, takže vím, že něco funguje! Když píši tyto řádky, už více netrpím ani tinnitem, ani ničím podobným. Je to, jako bych nikdy neměla žádný šum v uších. Doporučila bych každému, aby ukázal příručku svému lékaři a vzal svůj osud do vlastních rukou. Můžu upřímně říct, že když tento program pomohl mě, pomůže každému. Bůh Vás provázej.

DĚKUJI Vám, že jste takový dobrý anděl"

-- Lesa Bradford (New York, USA)

OBJEDNEJTE SI KNIHU DNES a dostanete
následujících 5 bonusů v hodnotě
ALESPOŇ 246 €! ZDARMA!

BONUS #1 - Úplný průvodce relaxací
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

Jste nemocní z ustavičného stresu a mysl ochromujícího tempa? „Úplný průvodce k redukci stresu a relaxaci“ je přesně to, co na úplnou kontrolu a zbavení se stresu a uvítání relaxace potřebujete. Jednou provždy! Řídit svůj stres a poznat, jak relaxovat, je pro osvobození se od tinnitu a šťastnější a zdravější život úplně nevyhnutné. Stres je normální součástí hektického životného stylu, jakým dnes všichni žijeme.

Naučit se, jak zvládat stres a najít metody pro relaxaci, jsou vážné věci.
Cena: € 28, pro Vás ZDARMA

BONUS #2 - Jóga pro začátečníky
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

Objevte základy jógy a meditace za zlomek ceny, kterou byste platili za účast na kurzu. A co je ještě lepší, cvičte jógu, kdekoliv chcete!

Tato hodnotná e-kniha Vás naučí různé styly jógy a meditace a aniž byste museli zajít na kurz do tělocvičny nebo do wellness centra, povede Vás krok za krokem k nastartování vlastního programu jógy.

Co se naučíte z této knihy?

 • Různé styly jógy
 • Základní pozice jógy
 • Jak maximalizovat Váš „pomocný“ prostor
 • Meditace pro zdraví a pohodu
 • Zbavení se bolesti hlavy z napětí pomocí jógy
 • Ulehčení menstruačních křečí pomocí jógy
 • Jak dělat posilovací jógu na stole
 • A mnohem víc!

Cena: € 22, pro Vás ZDARMA

BONUS #3 - Tajemství důkladného spánku
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

„Tajemství důkladného spánku“ vás vyzbrojí vším, co potřebujete vědět o blahodárných a škodlivých aspektech Vašeho spánkového režimu, včetně toho, kdy rozeznáte, že nedostatek spánku překročil kritickou hodnotu. Pilulky na spaní nejsou vždy zaručeně nejlepší možností ochrany. Normální a přirozený spánek je mnohem zdravější a „Tajemství důkladného spánku“ vysvětlí, jak určit, co Vaše tělo potřebuje, aby mu byl dopřán takový spánek, jaký požaduje.

Cena: € 27, pro Vás ZDARMA

BONUS #4 - ZDARMA celoživotní aktualizace
tinnitus updates

Tento program je zdaleka nejefektivnější a ověřenou metodou pro trvalé odstranění tinnitu. Přece jen věřím v průběžné zdokonalování. Budu vždy pokračovat ve výzkumu, testovaní a vylepšení toho, co jsem se naučil, aby byl tento program ještě lepší.

Vskutku, v blízké budoucnosti plánuji nabízet tento program jenom jako součást členského balíku, vyjma několika exkluzivních příplatkových zpráv a speciálních aktualizací za značně vyšší cenu. Objednejte si teď a máte zaručené, že dostanete všechny budoucí zprávy po celý život ZDARMA! To je jedna z úctyhodných výhod e-knih. Pokud je vydána nová edice tištěné knihy, musíte jít do knihkupectví nebo na internetový obchod a znova ji koupit! Jinak je to s e-knihami. Pokud bude vydána nová aktualizovaná edice této knihy, dostanete ji ZDARMA! Je to jednoduché – budu Vás jednoduše kontaktovat přes svůj e-mailový seznam privátních klientů a pošlu instrukce k přímému stažení, takže můžete mít stále poslední verzi anti-tinnitových průkopnických objevů.

Cena: € 21, pro Vás ZDARMA

SUPER BONUS - Konzultace One-On-One s Thomasem Colemanem na 3 měsíce ZDARMA (zůstalo pouze několik volných míst!)
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

Ano konzultace, poradenství a vedení od nutričního specialisty a celoživotního zdravotnického výzkumníka je možná po e-mailu, a to ZDARMA. Pokud se kdykoli cítíte zmatení, můžete mít dotazy na Vaše problémy soukromě zodpovězené. Rád bych o Vás slyšel. Jenom mi pošlete mail. Slibuji, že dostanete odpověď do 24 hodin.

Cena € 148, pro Vás ZDARMA

Tato pomoc je prakticky neocenitelná. Vždy budete cítit, že někdo je s Vámi... takže nikdy nezůstanete na překonání tinnitu sami. S touto volnou a neomezenou podporou si můžete být prakticky jistí, že … jste vždy na správné cestě, jste vždy povzbuzeni a … budete schopní dokončit program efektivněji a rychleji dosáhnout lepších výsledků.
Jistě uznáte, že kvůli exkluzivní povaze podpory, kterou pro mé zákazníky dělám, a protože jsem člověk, který si stojí za slovem, je samozřejmě množství mailů, na které můžu denně odpovědět (již teď jich mám více než 100 denně), limitováno. Bez ohledu na to, jak se cítím být zavázán pomoct trpícím na tinnitus, toto neocenitelné osobní vedení je dostupné pro omezený počet lidí (zůstalo jenom několik volných míst).

Takže jaké jsou náklady? Kolik stojí tento systém úplné změny života?

Zázrak pro tinnitus (TM) je daleko nejpropracovanější a nejúčinnější systém, jaký můžete najít. Je to JEDINÁ holistická navigace krok za krokem k trvalému osvobození se od tinnitu.

A mám pro Vás několik dobrých zpráv! Protože na tisk e-knihy nejsou náklady, můžete dostat tuto e-knihu za méně, než by stála ve formě vytištěného manuálu – A dostanete ji ihned (bez čekání na šnečí poštu!). Vaše investice do život měnící e-knihy je pouhých €43!

Dostanete e-knihu Zázrak pro tinnitus (TM) , 3 hodnotné bonusové knihy, celoživotní aktualizace a neplacené soukromé konzultace s Thomasem Colemanem - to vše jenom za € 43. (Zůstává jenom několik volných míst na konzultaci a rychle se zaplňují!)

Ano, toto je téměř ZDARMA, ať se na to kouknete jak chcete!

Nečekejte ani minutu na objednávku za tak nízkou cenu! Běžná cena knihy Zázrak pro tinnitus (TM) bude € 69 , po ukončení této úvodní akční nabídky. V ne příliš daleké budoucnosti může být tento program dostupný pouze jako součást placeného členství, které bude pravděpodobně stát alespoň € 148.

Je to bezpečné objednat on-line? Úplně! Náš prodejní provider je prémiovou volbou legálního obchodu při on-line prodeji produktů a služeb. Mají precizně, spolehlivě a bezpečně zpracovány on-line prodeje bez jediného incidentu ve své historii. Jejich zabezpečený a schválený obchodní proces je během objednávání označený žlutým zámkem na dolní nebo horní části stránky. Použitím posledních šifrovacích technologií zabezpečí spolehlivou a bezpečnou transakci, takže se můžete cítit bezpečně.

Jakmile pošlete objednávku na zabezpečený server, budete přesměrováni na download stránku, kde si můžete stáhnout svou knihu Zázrak pro tinnitus (TM) a můžete začít IHNED. Kniha je v PDF formátu, který se dá prohlédnout na každém počítači (PC anebo MAC). Můžete číst přímo z obrazovky nebo si taky vytisknout potřebnou stranu vlastní tiskárnou.

Klikněte Sem Na Download
Cena €69 (Časově obmezená nabídka - Teď jenom za €43!)

To je k tomu vše. Když jste si už jednou svoji knihu stáhli, přečtěte si celý manuál od začátku do konce. Potom konejte a začněte ihned! Instrukce krok za krokem jsou napsané v konverzačním tónu a jednoduchým jazykem, takže můžete začít už dnes!

Výsledky se dostaví. Zvonění v uších bude každým den mizet a když se Vaše tělo rychle začne dostávat do rovnováhy, začnete se cítit mnohem lépe. Nakonec se Váš tinnitus a všechny s ním spojené příznaky po několika týdnech vytratí a Vy se začnete cítit i vypadat tak dobře, že Vás Vaši přátelé nepoznají. A co je nejlepší, budete vědět, že osvobození se od tinnitu, kterého jste dosáhli, je trvalé a budete vědět, že jste toho dosáhli.

Úspěšný příběh #14: Diego Gonzales

"Téměř se obávám říct to, že moje zvonění se snížilo asi o 90% ."

"Milý Thomasi, téměř se obávám říct to, že moje zvonění se snížilo asi o 90% . Předtím, než jsem začal s tímto holistickým plánem, zvuky byly tak hlasité, že jsem nemohl dělat nic, a ani náhodou se soustředit ve třídě nebo číst. Můj tinnitus začal po vážné ušní infekci asi před dvěma lety, což se ukázalo jako nemoc mastoiditis. Stále mi je záhadou, jak to mohlo účinkovat tak rychle, jakkoli se dává Vašemu programu velký význam. Jednoduše jsem se divil, jestli se mi to jen zdá. Přechod od zvuků startujícího letadla na jen minimálně rušivé zvuky moře je výrazná změna. Navštívil jsem několik pracovišť ORL a všude trvali na tom, že není nic, co by mohlo zastavit zvonění v uších. Vy jste mi skutečně pomohl. DĚKUJI z celého srdce."

-- Diego Gonzales (Spain)

Klikněte Sem Na Download
Cena €69 (Časově obmezená nabídka - Teď jenom za €43!)

Podívejte se na to takhle: Vaše investice do tohoto programu jsou kapkou ve džbánu ve srovnání s tím, co vyplýtváte na bezcenné léky a drahé operace, a to se ani nezmiňuji o nákladech na Vaše pokračující trápení u konvenční léčby.

Získejte trvalý přístup na download stránku 24 hodin denně.

Stáhněte si systém Zázrak pro tinnitus (TM) TEĎ

Pokud jste nadobro skončili s vracením peněz, reklamacemi a "rychlými léčbami", které v minulosti neměly úspěch, a jste připraveni správným způsobem něco udělat, pak tohle je poctivé a účinné řešení na tinnitus, které jste hledali

Představte si sebe samého za 4-6 týdnů odteď... Ještě stále trpíte neustálými zvuky v uších? Jste znepokojeni a trápení neustálým zvoněním a hučením, šuměním, pípáním, pulzujícími zvuky nebo pískáním. Stále trpíte závratěmi a zhoršeným sluchem? Ještě se cítíte rozrušeni, nervózni a úzkostliví kvůli Vašemu tinnitu? Stále berete léky proti tinnitu, u kterých se ukazuje, že nepomáhají?

ANEBO … žijete plný aktivní život osvobozený od tinnitu, úplně bez hučení, pískání, šumění anebo zvonění ... naplno si užíváte vitalitu, kvalitní spánek, více energie a zdraví, život bez překážek, bez únavy a bez vyčerpávajících příznaků tinnitu? Je to vaše volba...

I když máte jen vzdálený zájem na zjištění pravdy o úplnému osvobození se od tinnitu, jste dlužni sami sobě alespoň vyzkoušet systém Zázrak pro tinnitus (TM). Vezměte v úvahu, že 95% lidí na světě stále hledá tu pohádkovou pilulku anebo rychlou léčbu. Ale nemyslím, že byste to dočetli až sem, pokud jste byl člověkem, který následuje davy.

Pokud jste jeden z těch výjimečných lidí, kteří jsou dost motivováni k odzkoušení reálného a účinného řešení na tinnitus – jeden ze šťastných 5%, kteří jsou připraveni udělat pro konečné osvobození od tinnitu, co se dá, pak se přidejte k nám a objednejte si knihu dnes, protože „jenom přemýšlet o tom“ nikdy nikomu nepřineslo lepší zdraví.

S úctou, Váš přítel a školitel,

Thomas Coleman,
výzkumník v medicíně, poradce pro zdraví, výživový specialista a autor
systému Zázrak pro tinnitus (TM)

P.S. pokud máte jakýkoliv dotaz, na který byste chtěli odpověď před tím, než knihu objednáte, nebo zájem, neváhejte mi kdykoli napsat. Systém Zázrak pro tinnitus (TM) už úspěšně fungoval u více než 217000 mužů a žen v 163 zemích na světě a mnoho z nich mělo dotazy na program ještě před tím, než začali. Prosím neudělejte tu chybu, že vypustíte tuto příležitost z hlavy kvůli pochybnostem, že se může jednat o výběr peněz nebo podvod. Pokud máte výhrady, dejte mi vědět. Budu víc než rád, pokud budu s Vámi moct hovořit, když potřebujete ujištění. Vím, že můj systém může fungovat také u Vás.

P.P.S. Pamatujte si, že pokud jej objednáte dnes, dostanete jako bonus také 3 knihy ZDARMA, ale nemůžu Vám zaručit tuto cenu nadlouho. Tak prosím konejte teď, aby jste využili této vzácné příležitosti. Znovu, když se vrátíte o několik dní a limitovaná nabídka zde už nebude, nebudu moci udělat nic – objednejte dnes a ušetřete!

P.P.P.S. Dovolte mi dát Vám ještě jeden důvod navíc, proč byste si měli tento kurz objednat ještě dnes:

Odhalí Vám tajemství k odstranění skutečně všech typů tinnitu do 8 týdnů. Tyto informace nemůžete dostat nikde jinde. Proč trávit hodiny a hodiny sledováním informací, které můžou ale nemusí být spolehlivé, když se můžete naučit vše, co potřebujete vědět o tinnitu – a myslím tím všechno – z pohodlné a ne příliš nákladné knihy? Nezapomeňte, že ode mě dostanete i bezplatné osobní poradenství, abych Vás vedl při uzdravování.

OBJEDNEJTE SI DNES
Cena €69 (Časově obmezená nabídka - Teď jenom za €43!)

POZNÁMKA: Zázrak pro tinnitus (TM) je e-kniha ke stáhnutí. Žádný fyzický produkt nebude poslán. Poté, co pošlete objednávku, dostanete OKAMŽITÝ přístup na download e-knihy a všech bonusů do Vašeho počítače. Formát knihy je Adobe Acrobat PDF, který se dá prohlížet na Mac anebo PC.