UPOZORNENIE! Ak Vy, alebo niekto koho máte radi, trpí na tinnitus, potom toto bude najdôležitejší list aký kedy budete čítať...

Výskumník v medicíne, výživový špecialista a poradca pre zdravie, ktorý predtým trpel tinnitom, Vám ukáže ako:
 • Odstrániť Váš tinnitus počas 2 mesiacov,
 • Získať výraznú úľavu do 7 dní!
 • Odstrániť symptómy, ktoré sa vyťahujú na tinnitus ako sú: mierna strata sluchu, bolesť v ušiach a závrate
 • Zastaviť a navždy odstrániť nepohodlné trvalé zvonenie, hučanie, šumenie, pípanie
 • Vyrovnať Vaše energetické hladiny a výrazne tak zvýšiť kvalitu Vášho života... Zaručene!

Odhaľte, ako sa sám vyliečil zo závažného 14 rokov trvajúceho tinnitu a naučil tisíce mužov a žien na svete, ako sa tinnitu zbaviť:

 • Bez uchýlenia sa k liekom
 • Bez audio terapie alebo psychiatrickej liečby
 • Bez riskantnej operácie
 • Účinný pre objektívny aj subjektívny, prerušovaný aj trvalý tinnitus
 • Rýchlejšie ako by ste kedy verili!

Thomas Coleman – výživový špecialista, poradca pre zdravie, výskumník v medicíne a autor – Vám oznamuje toto:

Vážení trpiaci tinnitom,

Práve sa chystáte odhaliť to, čo by mohlo byť najlepším liečebným systémom na tinnitus, aký bol kedy vyvinutý. Je to rovnaký systém, ktorý tisíce mužov a žien ako Vy, využilo k trvalému vyliečeniu ich tinnitu a trvale sa dokázalo zbaviť zvonenia v ušiach.

Volám sa Thomas Coleman a za posledných 14 rokov som počas dlhého procesu pokusov, omylov a experimentovania vyvinul bezpečný klinicky overený systém, ktorý bol podporený 45000 hodinami intenzívneho medicínskeho výskumu pre trvalé odstránenie tinnitu. Toto je veľmi vzácny, celkom unikátny a skutočne výkonný systém liečby tinnitu, o ktorého existencii vie iba málo ľudí...

Trpíte niektorým z nasledovných emočných alebo fyzických symptómov?

 • Občasné alebo trvalé zvonenie v ušiach (akejkoľvek úrovne a závažnosti)
 • Občasné alebo trvalé hučanie, šumenie, pípanie, praskot, pulzujúce alebo pískavé zvuky v ušiach
 • Veľmi hlasné nerozoznateľné zvuky v ušiach
 • Miernu alebo strednú stratu sluchu
 • Meniérovu chorobu
 • Bolesť v ušiach alebo pocit plnosti v ušiach
 • Trápia Vás príznaky Vášho tinnitu?
 • Cítite napätie, úzkosť, chvenie alebo vyčerpanie z tinnitu?
 • Minuli ste veľa peňazí na lieky a doplnky, ktoré nepriniesli výsledok?
 • Chcete sa vyliečiť z tinnitu, ale neviete, aký postup je správny pre Vás kvôli množstvu protichodných informácií?

Ak trpíte na ktorýkoľvek z horeuvedených príznakov, môžete si byť istí, že Vám idem pomôcť zvrátiť, prípadne odstrániť tieto symptómy a utrpenie nasledovným bezpečným a jednoduchým holistickým systémom krok za krokom.

Ak sa chcete dozvedieť, ako trvale vyliečiť Váš tinnitus … bez liekov, bez riskantnej operácie, bez obvyklých liečebných postupov a bez vedľajších účinkov, potom toto bude najdôležitejší list aký ste kedy čítali!

Úspešný príbeh #1: Diana Piloni

"Za menej ako 3 týždne mi trvalé zvonenie úplne zmizlo. Teraz žijem normálny život bez strašných zvonivých zvukov, ktoré ma privádzali k šialenstvu!"

"Milý Thomas, nevedela som, ako si poradiť s neustálym zvonením v ušiach, ktoré som roky prežívala. Podľa rady môjho lekára som začala brať antidepresíva, ktoré zhoršili moje zvonenie na neznesiteľnú úroveň. Náhodne som narazila na Vašu webovú stránku a čoskoro som zistila, že holistický prístup krok po kroku je mimoriadne prospešný. Za menej ako 3 týždne mi trvalé zvonenie úplne zmizlo. Teraz žijem normálny život bez strašných zvonivých zvukov, ktoré ma privádzali k šialenstvu. Hneď som odporučila Vašu príručku svojej sesternici v Austrálii, ktorá tiež trpí tinnitom. Predtým, než som podstúpila Vašu liečbu, som skúšala všetky známe metódy, ale bezvýsledne. Iné návody mi ani nedali nádej.

 

Boh Vám žehnaj!"

-- Diana Piloni, (Indiana, USA)

Úspešný príbeh #2: Andrew D.

"Môj tinnitus zanikol. Zmizol v priebehu týždňov.

Môj sluch sa vrátil takmer do normálu!"

"Milý Thomas, keď mi pred dvoma rokmi prvýkrát diagnostikovali tinnitus, bol som zdrvený a zmätený. Môj audiológ trval na tom aby som sa s tým zmieril a že čiastočná strata sluchu, ktorá sprevádzala tinnitus, nezmizne. To som nemohol prijať. Po prečítaní odporučenia na Vašu príručku v online fóre som nemal čo stratiť a kúpil som si Vašu obdivuhodnú knihu. Môžem úprimne povedať, že bola natoľko pomocná, až cítim dojatie, kedykoľvek o nej hovorím. Môj tinnitus zanikol. Zmizol v priebehu týždňov. Môj sluch sa vrátil takmer do normálu.

Ďakujem, že si bol mojim anjelom strážnym.

Boh ti žehnaj!"

-- Andrew D. (USA)

Úspešný príbeh #3: Barbara Sheridan

"Vaša príručka a jednoduché inštrukcie mi účinne pomohli vyliečiť sa z tejto strašnej choroby."

"Drahý Thomas, Vaša príručka mi pomohla vysporiadať sa s mojim hrozným tinnitom, ako to nedosiahli žiadne iné metódy predtým. Aj keď vyžaduje prácu a vytrvalosť, prináša výsledky. Reálne výsledky. Vaša príručka a jednoduché inštrukcie mi účinne pomohli vyliečiť sa z tejto strašnej choroby. Neviem sa dosť odvďačiť za Vašu pomoc, Thomas. Pôsobí to skutočne ako kúzlo."

-- Barbara Sheridan (UK)

Úspešný príbeh #4: Ralf Bergman

"Ešte sme iba v polovici cesty Vášho programu a moja dcéra už hlásila, že sa šum veľmi výrazne znížil."

"Milý Thomas, Vaša kniha Zázrak pre tinnitus (TM) bola mimoriadne čistá, stručná a toto čítanie som si veľmi užíval. Obzvlášť sa mi páčila objektívna prezentácia holistických metód liečby. Rád by som knihu odporučil každému, kto trpí hroznými mučivými symptómami tinnitu a aj tým, ktorí s postihnutými tinnitom žijú. Kúpil som ju svojej dcére, ktorá bola z obtiaží smutná a stále sa sťažovala na zvuky, ktoré ju privádzali do šialenstva. Predtým, než som kúpil príručku, sme boli bezradní, pretože všetky liečby, ktoré sme skúšali vrátane bylín a návyku, ukázali malý až žiadny výsledok. Moja dcéra odmietla ísť na operáciu a ja som rád, že bola taká tvrdohlavá. Ešte sme iba v polovici cesty Vášho programu a moja dcéra už hlásila, že sa šum veľmi výrazne znížil. Sme veľmi optimistickí a vďační za prípravu tejto príručky a Vaše návody k oslobodeniu sa od tejto hroznej choroby."

Boh Vám žehnaj!"

-- Ralf Bergman (Sweden)

Úspešný príbeh #5: Richard Owers

"Teraz po 5 týždňoch je to ako zázrak. Môj tinnitus sa úplne stratil zo života"

"Drahý Thomas, už som to skoro vzdal pri hľadaní akejkoľvek úľavy od strašného zvonenia v ušiach, kým som našiel tvoju stránku. Predtým som užíval mnoho liekov vrátane pravidelných sedení s mojim psychiatrom, ale nenašiel som záchranu od môjho mučivého problému. Zvuky boli stále horšie a horšie, obzvlášť tie ranné. Hneď keď som začal s Vašim programom, začal som pozorovať rozdiel. Teraz po 5 týždňoch je to ako zázrak. Môj tinnitus sa úplne stratil zo života... Rád by som to vykričal svojmu doktorovi! Váš plán je tak jednoduchý, ale pracuje ako nič iné, a odvtedy už je to vyše roka. Je to úplne zázračné... ĎAKUJEM VÁM za návrat môjho duševného zdravia!"

-- Richard Owers (Melbourne, Australia)

Úspešný príbeh #6: Luc Yuschak

"Trpel som tinnitom už vyše 10 rokov. Konečne som bol schopný ho zvládnuť a postupne obmedziť šum na minimum, skrátka zázrak."

"Milý Thomas, Váš program je zďaleka najcennejšou liečbou tinnitu, s ktorou som sa stretol. Trpel som tinnitom už vyše 10 rokov. Konečne som bol schopný ho zvládnuť a postupne obmedziť šum na minimum, skrátka zázrak. Váš jasný a jednoducho nasledovateľný návod s Vašim neoceniteľným osobným poradenstvom vrátil môj život naspäť do normálu. Môj terapeut a člen Kanadskej Asociácie pre tinnitus, ktorý je mojim priateľom, odporučil Vašu príručku a som veľmi rád, že to urobil. Teraz som schopný pracovať, spať a fungovať ako ľudská bytosť. Cítim sa oddýchnutý, plný energie a optimizmu. Ako Vám poďakovať? Nie sú slová, ktoré by vyjadrili moju vďačnosť.

ĎAKUJEM!"

-- Luc Yuschak (Toronto, Canada)

Úspešný príbeh #7: Julia Parsard

"Výsledky z nasledovania Vašich inštrukcií krok za krokom boli prinajmenšom neobyčajné. Môžem úprimne povedať, že môj život sa po dvoch mesiacoch Vašeho programu vrátil do normálu."

"Milý Thomas, pred rokom som mala stredný tinnitus a chcela som sa naučiť čo najviac o jeho podstate kvôli prevencii tejto nočnej mory pred zhoršením (čítala som hrozné príbehy ľudí, ktorí kvôli tinnitu spáchali samovraždu). Našla som na webe mnoho materiálov, ale čoskoro som zistila, že potrebujem spoľahlivejšie a nezaujaté informácie. Tak som kúpila Vašu knihu „Zázrak pre tinnitus (TM)“ a bola som s tým nesmierne spokojná. Aj keď angličtina nie je mojim rodným jazykom, zistila som, že sa dá veľmi dobre čítať a pochopiť. Výsledky z nasledovania Vašich inštrukcií boli prinajmenšom neobyčajné. Môžem úprimne povedať, že môj život sa po dvoch mesiacoch vášho programu vrátil do normálu. Tinnitus sa stratil z môjho života a som Vám za všetko zaviazaná. Nech Vám boh stále žehná.

ĎAKUJEM!"

-- Julia Parsard (Leon, France)

Tento priekopnícky systém je unikátny vďaka tomu, že Vám dá silu na...

 • Liečenie tinnitu natrvalo. Je faktom, že u 95 % ľudí, ktorí používajú konvenčnú liečbu, ako sú lieky, návyk alebo operácia, sa môže znížiť zvonenie v ušiach dočasne, ale väčšinou to skončí horšie ako na začiatku. Teraz sa môžete naučiť ako byť v úspešnej päťpercentnej skupine, u ktorých tinnitus navždy zmizne.

 • Liečenie tinnitu holisticky. Je ďalej faktom, že vyliečenie tinnitu sa nedá nikdy dosiahnuť pustením sa do jedného z faktorov, ktoré ho spôsobujú. Ak ste niekedy skúšali liečiť tinnitus jednorozmernou liečbou, ako sú lieky, byliny, detoxikačné diéty a všetky zlyhali, je to preto, že ste sa pustili iba do jedného aspektu choroby. Tento systém Vás nielenže naučí jedinú cestu k prevencii proti vzniku tinnitu, ale je aj jediným spôsobom na trvalé vyliečenie tinnitu – holistickou cestou.

 • Liečenie tinnitu bez liekov alebo typických postupov. Lieky a riskantné operatívne odstránenia tinnitu niekedy fungujú čiastočne, hoci čiastočne a dočasne (závisí od typu a závažnosti tinnitu), ale vedľajšie účinky sú nepríjemné. Ľudia trpiaci miernym tinnitom, ktorí sa naučili liečiť tinnitus zvnútra a bez použitia liekov alebo podobných iných bežných metód, sú jediní ľudia na svete, ktorí trvale udržia svoj organizmus bez tinnitu. Teraz sa tieto tajomstvá môžete naučiť od špecialistu na výživu, ktorý sám trpel na tinnitus.

 • Liečenie tinnitu bezpečným, účinným a čistým spôsobom a ukončenie chaotických a protirečivých rád raz navždy. Ak ste frustrovaní a zmätení množstvom informácií a zlými radami, potom Zázrak pre tinnitus (TM) je TEN SYSTÉM, ktorý Vám konečne všetko objasní. Keď dočítate knihu, poviete si „TERAZ TO UŽ VIEM!“ Všetky kúsky z puzzle tinnitu konečne zapadnú. Konečne pochopíte pravdu za tinnitom, skutočné hlboké pôvodné príčiny a všetko ostatné, čo potrebujete na odstránenie tinnitu zo života a cítiť sa lepšie ako kedy predtým.

Môj dlhý frustrujúci boj s tinnitom

Mal som 29 rokov a žil som život naplno. Moje dni boli hektické. Mal som zodpovedné pracovné povinnosti, po príchode domov domáce úlohy s deťmi; poháňal som ich z aktivity do aktivity; dokázal si nájsť čas pre partnerku a všetky tie záležitosti, s ktorými sa bežne zaoberá moderná rodina. Stres bol pripravený, ale stále pod kontrolou. Nanešťastie sa to ale zmenilo.

Raz večer po práci som šiel do miestnej reštaurácie s priateľmi pre trocha radosti a relaxácie. Asi po troch hodinách v hlučnej reštaurácii sediac priamo pri klavíri, ma rozbolela hlava a tóny klavíru som počul znieť v hlave ešte dlhé hodiny.

Na druhý deň ma prekvapilo, že mi ľahké zvonenie stále zostávalo v ušiach. Veľa som na to nemyslel, bolo potrebné riešiť pracovné povinnosti. Trochu sa mi zdalo, že môj život naberá neželaný smer.

Po niekoľkých dňoch sa to jemné zvonenie sa stalo značne rušivým a občas bolo nasledované hlasnejším dunením. Pôvodne otravný šum mi čím ďalej tým viac začínal píliť nervy. Myslel som, že sa mi roztriešti hlava. Bolo úplne jedno, čo som skúsil, nevedel som dostať ten prenikavý šum preč z uší – sprevádzalo ma to vo dne či v noci a začínalo si to vyberať svoju daň.

Návšteva praktického lekára nedopadla dobre. Myslel si, že to môže byť migréna zo stresu. Pokúšal som sa viac relaxovať, čo aj trochu pomohlo, ale stále som sa toho stáleho zvonenia v ušiach nemohol zbaviť.

Po niekoľkých týždňoch a po niekoľkých návštevách začal mať doktor podozrenie, že niečo bolo vskutku v neporiadku a začal sériu testov k vylúčeniu niečoho vážneho. Po vykonaní nekonečných testov dospel k diagnóze: tinnitus.

"Fajn," myslel som si, "teraz to môžme vyliečiť." Netrvalo dlho a moja úľava sa zmenila na paniku, keď doktor vysvetlil, že na to nie je liečba, dokonca ani na zmiernenie stavu. Mal by som sa naučil s tým žiť, podobne ako tisíce iných, postihnutých tinnitom.

"Žiť s tým sústavným hlukom v hlave!" pomyslel som si, "Ako to mám, preboha, urobiť?"

Šokujúca pravda o konvenčnej liečbe tinnitu a nepotrebných operáciách!

Po niekoľkých mesiacoch som šiel za doktorom, ktorý bol aj psychiater, a popísal mu neznesiteľnú situáciu, v ktorej sa nachádzam. Ten mi odporučil niekoľko liekov na predpis, utišujúcich prostriedkov na uvoľnenie svalov a antidepresíva.

Musím povedať, že nič z toho nepomohlo.

Cestoval som od jedného doktora k ďalšiemu a márne som hľadal pomoc. Šum sa stupňoval k horšiemu, niektoré dni dosiahol 70-80 dB a ja som potreboval pomoc!

Môj život už nebol môj. Nedokázal som pracovať, desaťnásobný hluk v ušiach mi bránil plniť povinnosti. Vyrušovala ma aj rodina, nedokázali pochopiť, že aj najmenší hluk, ktorý robili, zhoršil už tak mizernú situáciu. Zhoršilo sa mi zdravie, nemohol som normálne jesť ani spať a bol som v depresii stále viac a viac. Už to dosahovalo bod znesiteľnosti a ja som vedel, že sa niečo musí stať a veľmi rýchlo, inak prídem o rozum. Nadišiel čas konať!

Vzal som si pár týždňov voľna, navštívil som niekoľko lekárov a sťažoval sa na pichľavé pulzujúce zvuky a ďalšie symptómy, ktoré som zažil. Ale vyzeralo to, že jediným riešením je chirurgia – čiže jediná odpoveď, ktorú som dostal. Neuveriteľné, myslel som si a iba neskôr som zistil, že vo väčšine prípadov je chirurgia celkom nepotrebná a často vedie k nevratným výsledkom.

Hlboko vnútri som cítil, že musí byť iná, zdravšia možnosť.

14 rokov štúdia, výskumu, pokusov, omylov a experimentov

Prestal som brať predpísané lieky a tiež lieky na uvoľnenie svalstva. Bol som odhodlaný nájsť prirodzené riešenie môjho problému, napriek odporučeniam doktorov.

Začal som sa zaoberať predmetmi holistického zdravia a výživy. Chcel som nájsť všetko, čo bolo známe o tom, ako vyliečiť tinnitus a akú prevenciu proti nemu použiť. Úplne ma to pohltilo a začal som študovať, a to usilovne. Kúpil som si každú knihu o sluchu, o poruche nervov, o sinusitíde, o terapii zvukom, o orientálnej medicíne, o diéte a výžive, skrátka všetko čo mi prišlo pod ruku.

Strávil som hodiny v knižnici a hltal som stohy kníh, časopisov o strate sluchu a o výžive. Prečítal som doslova stovky zdrojov. Moja knižnica dosiahla úctyhodného počtu 537 kníh o výžive a zdraví a poznal som ich skoro naspamäť.

Ale nebolo to len čítanie. Mal som nespočetné množstvo rozhovorov s ďalšími postihnutými a nekonečne som doloval rozumy z každého doktora, bylinkára, homeopata, a prírodného liečiteľa – teda z tých, ktorí boli dosť ochotní obetovať svoj čas a časť svojej expertízy a znalostí a pomôcť mi nájsť spoľahlivé riešenie na môj tinnitus.

Vyskúšal som všetko!

Znalosti z kníh a rozhovorov sú jedna vec, ale to nie je to isté ako znalosti z vlastnej skúsenosti. Vedecké fakty, obrázky a teórie neboli dosť.

Skúšal som ďalšie druhy liekov na predpis (proti úzkosti, antidepresíva), svalové uvoľňovače, vitamíny a bylinky orientálnej medicíny, denne som tak vkladal nádeje do zmeny. Nakúpil som niekoľko CD s bielym šumom a absolvoval mnoho šumových terapií, ale výsledok žiaden.

Skúšal som každý vedecky známy liek na tinnitus, ako aj lieky odporučené prírodnými liečiteľmi s presvedčením, túžbou a nádejou, že dôjde k zmene. Úprimne som dúfal, že konečne odstránim tinnitus a vrátim sa späť do života.

Celé roky som skúšal šťastie s každým druhom liekov a liečby, ktorý si viete predstaviť. Skúšal som: bylinnú liečbu, bunkovú výživu, oxygén terapiu, tonikum, návykovú terapiu, detoxikáciu, vitamínovú terapiu, hydroterapiu, aromaterapiu, makrobiotiku, reflexológiu, čínsku medicínu, vegetariánstvo, diétu Wai, magnetoterapiu, bezlepkovú diétu, diétu na krv, psychoterapiu, psychiatriu, a neviem čo ešte.

Nedostatok spánku, stres a úzkosť spôsobili, že môj tinnitus viedol k vážnym halucináciám

Hoci som našiel nejakú malú úľavu, ale vždy bola iba dočasná a zvonenie sa vždy vrátilo späť aj s úrokmi, pretože bolo niekedy horšie než pred liečbou. Nemohol som spať. Po celý čas som bol v strese, nervózny a v depresii.

Extrémny nedostatok spánku, spolu s nesmiernou úzkosťou a stresom, čo som zažil, si vybrali svoju daň a začal som mať halucinácie. Keď som chodil alebo riadil, videl som oslňujúce svetlá uprostred dňa a tiež zažil ďalšie zvláštnosti, ako výsledok extrémneho emočného stavu, v ktorom som sa nachádzal. Moja situácia sa stala oveľa nebezpečnejšia a strašnejšia ako kedykoľvek predtým, keď som po ceste k lekárovi narazil do dopravnej značky.

Tinnitus bol zrazu oveľa viac ako obyčajný mučivý šum v ušiach. Stal sa skutočnou významnou hrozbou v živote.

Podstúpil som 4 hodinovú operáciu tinnitu

Čeliac situácii, keď už nie je žiadna iná voľba a extrémnym podmienkam, v ktorých som sa nachádzal, ako aj možným následkom, naplánoval som si chirurgický zákrok k liečeniu choroby s nádejou, že je to to posledné, čo ešte môžem skúsiť. Operácie som sa príliš neobával, a po tom, ako sa doktor zmienil o úspešnosti zákrokov a chválil účinnosť proti recidíve, rozhodol som, že to za to stojí.

Operácia trvala 4 hodiny a keď som sa zobudil, cítil som ohromnú úľavu. Niekoľko dní po prepustení vyzerala operácia úspešná. Hladina zvonenia sa znížila a vyzeralo to, že je tu konečne nádej. Začal som lepšie spať a pre priateľov som sa stal opäť uvoľneným a takým, akého ma poznali a mali radi predtým.

Ale moje nádeje čoskoro skončili! Po necelom mesiaci som začal cítiť neobyčajnú bolesť a tlak v ušiach a zvonenia sa vrátili. Tentokrát bol šum ešte hlasnejší ako predtým. Vážne som cítil, že mi idú prasknúť bubienky. Moje najhoršie obavy boli pravdivé. Ihneď som volal doktorovi a kričal, že sa mi tinnitus vrátil a že je mi ešte horšie. Už som vedel, čo mi ide povedať: že to vyžaduje niekoľko mesiacov, aby som videl výsledky a že niekedy je stav vážnejší pred tým, ako pacient pocíti úľavu (tak, ako som pred časom čítal o procese opätovného návratu tinnitu po operácií), ale toto nebol proces návratu.

Skúšal som plnou silou presvedčiť doktora, že taký hlasný šum nemôže byť súčasťou krátkodobého návratu a že chirurgovia pravdepodobne zlyhali. Ale všetky moje argumenty padali ako hrach na stenu.

Ešte stále som trpel na závažný tinnitus!

Tri mesiace prešli pomaly a bolestne a štvrtý mesiac, keď bol môj stav horší než kedy predtým, navštívil som doktora. Ospravedlnil sa veľmi formálne a zdvorilo, že ľutuje, že operácia nezabrala a že mi nevie pomôcť.

V naprostom zúfalstve som si kúpil ďalšie knihy alternatívnej medicíny o tinnite a bol som prekvapený, že väčšina z nich, ak nie všetky, ponúkajú čiastočné diéty spolu s vitamínmi a zvláštne bylinné doplnky. Lenže tieto prístupy nefungujú! Viem to, pretože som všetky vyskúšal a tinnitu sa nezbavil!

Teraz, po 14 bolestných rokoch a tisícoch usilovných pracovných hodín bola skladačka tinnitus konečne vyriešená...

Nie som človek, ktorý sa ihneď vzdá a rozhodol som sa: už toho bolo dosť. Ak mi tucet doktorov, ktorých som videl, nevedel pomôcť, musím si pomôcť sám. Možno to bola frustrácia, alebo možno pud sebazáchovy, ktorý ma viedol dopredu k hľadaniu spôsobu ako si vyliečiť vlastný tinnitus, ale bol som odhodlaný nájsť liečbu pre seba aj pre ostatných ako ja – a uhádnite – dokázal som to!

Iste, vyžadovalo si to mesiace čítania, študovania a experimentovania, ale napokon som našiel správnu kombináciu liečby, ktorá mi odvtedy odstránila šum v ušiach. Zregeneroval som si život a Vy môžete tiež!

Po viac ako 12 rokoch usilovnej práce a hĺbkového denného výskumu, po niekoľkých "Heuréka" skúsenostiach a po dlhom procese skúšania, mnohých pokusoch a omyloch, po množstve rozhovorov a vlastných experimentov, som aplikoval tieto roky bádania do odhalenia riešenia pre tinnitus. Zo všetkých právd a dôkazov, zlých názorov a klamstiev. Puzzle tinnitus bolo konečne zložené. Potreboval som ďalší rok, aby som mohol uhladiť a spresniť moje objavy a nakoniec som ich použil pre seba s veľkou nádejou a vášňou; a na môj čistý obdiv to – po niekoľkých týždňoch dodržiavania – funguje...

Môj tinnitus úplne zmizol!

Trvalo mi niekoľko rokov, než som sa svojim výskumom dostal tam, kde som dnes. K tomu, aby som presne vedel, čo funguje a čo nie. Áno, po zúfalých pokusoch a omyloch, nespočetných liečbach, sklamaniach a agónii, jednoduchý holistický systém otvoril dvere k môjmu novému a omnoho jasnejšiemu životu bez tinnitu. Bolo vzrušujúce vidieť sa ako môj tinnitus a iné sprievodné znaky (ako je zhoršenie sluchu) úplne stratili. Po rokoch utrpenia som bol úplne oslobodený od pliagy zvanej tinnitus!

Prekvapujúce - každý ďalší muž aj žena, ktorí použili túto metódu dostali TIE ISTÉ výsledky

Začal som testovať svoj systém aj na ďalších trpiacich okolo mňa a priniesol tie isté neuveriteľné a prelomové výsledky. Priemerne za sedem týždňov sa 27 z 27 mužov a žien, ktorí sa zúčastnili na mojom experimente, úplne zbavilo svojho tinnitu.

Čo je ešte viac prekvapivé, že to fungovalo na všetkých typoch tinnitu a všetkých úrovniach závažnosti u mužov aj žien každého veku.

Všetci, ktorí použili túto metódu, zaznamenali nasledovné prínosy:

 • Príznaky ako zvonenie v ušiach, hučanie alebo pískanie sa veľmi rýchlo dostali pod kontrolu (hlasitosť a frekvencia zvukov sa výrazne znížila) a potom sa úplne stratili a viac už sa neopakovali
 • Pocity napätia, úzkosti, chvenia a vyčerpania z tinnitu sa v priebehu dní stratili
 • Všetky ďalšie symptómy tinnitu, ktoré pociťovali, ako napr. mierna až stredná strata sluchu, bolesti v ušiach, závrate alebo pocit tlaku v ušiach, sa úplne odstránili
 • Osobné vzťahy k blízkym ako aj pracovné výkony sa výrazne zlepšili
 • Cítili sa šťastnejší, pokojnejší a plní energie
 • Pocítili výrazné zlepšenie v iných zdravotných oblastiach
 • Cítili sa mladší a tvrdili, že aj vyzerajú mladšie a sú plní života

Tak som ďalej venoval čas na vyladenie a uhladenie systému liečby do úplnosti, aby som zabezpečil, že poskytne dlhodobé výsledky. A najlepšia správa je, že... Teraz je dostupný pre Vás, aby ste ho mohli skúsiť!

Úspešný príbeh #8: Susan Clements

"Bol to úplný šok, keď po 12 rokoch mučivého šumu v ušiach som bola úplne voľná od tinnitu. Môj doktor bol z toho úplne vedľa... Navyše sa teraz cítim plná energie a života. Ďalšie zdravotné problémy, ktorými som trpela, tiež zmizli."

"Milý Thomas, predtým, než som kúpila Vašu knihu, som prečítala asi sedem kníh o tinnite, a Vaša príručka bola jediná, ktorú pokladám za užitočnú. Prekonávam celkom závažný tinnitus, spojený náhodnými bolesťami hlavy a miernou stratou sluchu v ľavom uchu. Nasledovať Vaše rady zo začiatku pre mňa nebolo ľahké, ale výsledky prišli tak rýchlo, že mi to dalo veľkú dávku motivácie na dokončenie kompletného programu Zázrak pre tinnitus (TM), a bol to úplný šok, keď po 12 rokoch mučivého šumu v ušiach som bola úplne voľná od tinnitu. Môj doktor bol z toho úplne vedľa... Navyše sa teraz cítim plná energie a života. Ďalšie zdravotné problémy, ktorými som trpela, tiež zmizli.

Ďakujem Vám za pomoc... "

-- Susan Clements (Montana, USA)

Úspešný príbeh #9: Clare Duhamel

"Čítala som skutočne každú príručku, ktorá bola kedy o tinnite napísaná, ale jediná unikátna alternatíva liečby, ktorá mi pomohla zbaviť sa mučivého zvonenia a ďalších divných zvukov v ušiach, bola popísaná vo Vašej knihe."

"Milý Thomas, predtým, než som skúsila Váš program, čítala som skutočne každú príručku, ktorá bola kedy o tinnite napísaná, ale jediná unikátna alternatíva liečby, ktorá mi pomohla zbaviť sa mučivého zvonenia a ďalších divných zvukov v ušiach, bola popísaná vo Vašej knihe. V priebehu niekoľkých málo týždňov dodržiavania Vašich odporučení som zažila neuveriteľné výsledky, keď po rokoch zvonenie v mojich ušiach prvýkrát prestalo. Odporúčam Vašu príručku každému, kto trpí desivými symptómami tinnitu.

Ešte raz ďakujem!"

-- Clare Duhamel (South Africa)

Urobil som tiež niekoľko úžasných objavov

Prvá vec, ktorú som objavil, bola, že takmer každý je podvedený liekmi a farmaceutickými spoločnosťami. Farmaceutický priemysel liekov je plný podvodných marketingových vydriduchov, ktorí bohatnú využívaním Vášho zúfalstva. Druhá vec, ktorú som objavil, je, že takmer každý používa veľmi nesprávnu a škodlivú metódu liečby. Pravdou je, že metódy, ktoré pravdepodobne používate teraz na liečenie svojho tinnitu, môžu v dlhodobom meradle vážne poškodiť Vaše zdravie.

Liečite svoj tinnitus alebo ho ZHORŠUJETE?

Ak robíte rovnako závažné chyby ako väčšina ďalších postihnutých tinnitom, môžete ho dočasne zlepšiť, ale dlhodobo sa tinnitus aj zdravie môže zhoršiť.

Prešiel som ťažkú cestu a zistil som, že neexistujú magické pilulky alebo univerzálne produkty na tinnitus. Lieky proti úzkosti, riskantné operácie, špeciálne diéty, uvoľňovače svalov, vitamíny a bylinné doplnky môžu pracovať dočasne na symptómy tinnitu, ale keď sa reálna príčina zanedbá, zvonenie nezastane a prípadne (dosť často) sa môže zhoršiť.

Navyše, mnoho mužov a žien čelí množstvu ďalších zdravotných komplikácií po užití liekov a po operácii, pretože konvenčná liečba padá pri určení pôvodnej príčiny tinnitu.

Nemôžete vyriešiť hlboký vnútorný problém použitím liekov a chirurgie s cieľom ošetriť symptómy – neoklamete svoje telo – musíte pracovať s Vašim vnútorným systémom, nie proti nemu, a to nájdením a odstránením pôvodnej príčiny!

UPOZORNENIE: Ak sa tinnitus nelieči, môže byť VEĽMI NEBEZPEČNÝ

Ak máte tinnitus, je popri iných obvyklých príčinách, ako je poškodenie ušného nervu alebo sinusitíde, možné, že je spôsobený závážnejšou ušnou infekciou.

Navyše, niekoľko prípadov tinnitu je spôsobených priamo vydutím alebo mozgovým nádorom (acoustic tumor). Zlyhanie správnej diagnózy (v príručke poskytujem každú možnú diagnózu) a neskorá liečba infekcie alebo problémov v mozgu, môže spôsobiť dlhodobé závažné zdravotné následky. Ako vidíte, tinnitus nie je stav, ktorý máte ignorovať alebo sa pokúsiť „s tým žiť“.

Operácia tinnitu nie je vždy účinná a môže zhoršiť Váš tinnitus alebo spôsobiť nevratné poškodenie sluchu.

Operácia tinnitu zahŕňa odstránenie ôsmeho nervu vo Vašom sluchovom orgáne. To nezaručuje úľavu od nepohodlia a vskutku, túto metódu už kritizovali viacerí chirurgovia.

Keď je zjavný štrukturálny dôvod pre tinnitus, ktorý sa dá napraviť iba operáciou, môže sa zvážiť chirurgický zákrok. Dôvody, keď je na zváženie jedine operácia, sú tieto: ak ste mali diagnostikovaný nádor, osklerózu alebo fistulu.

Navyše, operácia tinnitu je deštruktívna metóda, pri ktorej je úspešnosť iba 40% a môže viesť k nevratnému poškodeniu sluchu.

Jediným spôsobom, ako navždy vyliečiť tinnitus, je vnútorná cesta, pri správnej diagnóze Vašich podmienok a počúvania toho, čo sa Vám telo pokúša povedať, pracujte s tým a osloboďte sa!

Tinnitus je sústavný stav, ktorý je spúšťaný viacerými fyzickými, emočnými a okolitými faktormi. Taktiež je spôsobený individuálnymi príčinami. Preto tinnitus nemôže byť liečený zlepšenou cirkuláciou, použitím uvoľňovačov svalov, maskovacím šumom alebo vyrezaním nervu vo Vašom sluchovom systéme. Jediným spôsobom, ako navždy vyliečiť tinnitus, je správna diagnóza Vašich individuálnych podmienok a pustenie sa do skutočných podstatných príčin a správnych okolností, ktoré vytvárajú Váš tinnitus, nasledovaním úplného multidimenzionálneho holistického programu.

To je jediná cesta na dosiahnutie úplného odstránenia a prevencie tinnitu a získania svojho zdravia späť.


Keď som konečne toto pochopil spolu s tým, o čo pri tinnite farmaceutickému a liekovému priemysle ide, rozhodol som sa, že musím konať. Dal som na papier a začal nabádať ďalších postihnutých k používaniu nového systému, ktorý som vyvinul. Vôbec prvýkrát je tento liečebný systém, ktorý pomohol tisícom postihnutých tinnitom po celom svete k úplnému zastaveniu zvonenia v ušiach a eliminácii všetkých sprievodných symptómov, pre Vás dostupný vo forme jednoduchej, hutnej 250 stranovej e-knihy:

Uvádzame...

Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus Cure Book

"Zázrak pre tinnitus (TM)"

Jediný holistický systém na svete,
ktorý Vás naučí, ako rýchlo a trvale
vyliečiť váš tinnitus,
VEĽMI RÝCHLO vás zbaví
od zvonenia v ušiach,
vráti Vášmu telu rovnováhu
a oslobodí Vás od tinnitu!

"Zázrak pre tinnitus (TM) " je 250 stranová e-kniha, ktorú môžete stiahnuť, poskytuje mnoho relevantných informácií o všetkých aspektoch a fázach prirodzenej liečby tinnitu, jedinečné účinné metódy liečby, a spôsobom „krok za krokom“ Vám odhalí holistický systém liečby tinnitu, ktorý som objavil po viac ako 14 rokoch výskumu. Tento program obsahuje všetky informácie, ktoré kedy budete potrebovať k trvalému odstránieniu Vášho tinnitu, a to za niekoľko týždňov, bez použitia liekov, bez chirurgie a bez vedľajších účinkov.

Zázrak pre tinnitus (TM) je celkom unikátny a odlišný od akýchkoľvek iných informačných zdrojov a riešení tinnitu, pretože...

 • Zázrak pre tinnitus (TM) je prispôsobiteľný pre Vaše jedinečné príznaky
  Každý človek je úplne odlišný. Žiadne dva dôvody pre tinnitus nie sú presne rovnaké. Preto systém Zázrak pre tinnitus (TM) obsahuje návody ako si môžete prispôsobiť stratégie a metódy pre Vašu jedinečnú situáciu. Bude Vás učiť krok po kroku, ako byť svojim „vedcom“ a určiť jemné faktory vo Vašom tele, životnom štýle a prostredí, ktoré si vyžadujú pozornosť.
 • Zázrak pre tinnitus (TM) je interaktívny:
  Program Vám presne ukáže, ako prekonať Váš tinnitus POČAS toho ako ho dodržiavateIhneď ako začnete nasledovať metódy programu: Čoskoro začnete pozorovať výsledky.Programom Zázrak pre tinnitus (TM) si začnete všímať dramatické pozitívne výsledky takmer okamžite, keď začnete nasledovať techniky. Čím viac postupujete, tým sa budete cítiť lepšie a intenzita zvukov Vášho tinnitu sa zníži.
 • Zázrak pre tinnitus (TM) je trvalé riešenie pretože Vám pomáha permanentne liečiť a chrániť pred tinnitom, nie iba "žiť s tým"
  Liečba liekmi, ako sú lorazepam alebo klonazepam, amitriptyline alebo nortriptyline, menia najmä emočnú odozvu na tinnitus. Lokálne anestetické lieky, ako sú atorvastatin (lipitor), maskéry a laserové liečby, neliečia tinnitus ako taký. Väčšina týchto spôsobov liečby obsahuje neprirodzené škodlivé prísady, ktoré sú smerované na symptómy tinnitu a účinkujú prinajlepšom krátkodobo. Väčšina pacientov, ktorí podstúpili operácie, neboli schopní zbaviť sa tinnitu.Neverte stránkam, ktoré ponúkajú rýchlu liečbu tinnitu. Neexistujú magické pilulky alebo univerzálne produkty. Riešenie, ktoré teraz ponúkam, je inteligentné, na vedeckom základe; dostane tinnitus pod kontrolu a eliminuje zvuky v ušiach v priebehu niekoľkých týždňov (závisí od závažnosti). Môj program Vás tiež naučí, ako zabrániť návratu tinnitu.
 • Zázrak pre tinnitus (TM) je prirodzené a bezpečné riešenie
  Zázrak pre tinnitus (TM) ponúka 100% prírodnú, bezpečnú a výkonnú liečbu ktorá natrvalo odstráni PÔVODNÚ príčinu Vášho tinnitu. Zázrak pre tinnitus (TM) sa nespolieha na drsnú terapiu liekmi s vedľajšími účinkami a škodlivými syntetickými prísadami. Na rozdiel od riskantnej a nepotrebnej operácie, ktorú lekári často odporúčajú, Zázrak pre tinnitus (TM) eliminuje Váš tinnitus a zabráni jeho návratu prirodzene a bezpečne v priebehu 8 týždňov.
 • Zázrak pre tinnitus (TM) je praktický, nenáročný a jednoduchý systém
  Mnohé programy na liečenie tinnitu sú príliš náročné, zložité a niekedy celkom nereálne. Systém Zázrak pre tinnitus (TM) je veľmi praktický. Dá sa jednoducho začleniť do Vášho súčasného životného štýlu. Nebudete musieť ísť príliš ďaleko z Vášho smeru pri nasledovaní inštrukcií a ani robiť bezdôvodné súhlasy na potupné a absurdné životosprávy alebo programy.
 • Zázrak pre tinnitus (TM) je jednoducho zrozumiteľný a logicky usporiadaný systém
  Neobávajte sa prílišných znalostí ľudskej anatómie alebo lekárskych výrazov. Napísal som knihu Zázrak pre tinnitus (TM) tak, aby bola zrozumiteľná aj pre laikov. Je prezentovaná jednoduchým jazykom, má logický a organizovaný formát, ktorý sa dá jednoducho nasledovať.
 • Systém Zázrak pre tinnitus (TM) je priebežne aktualizovaný
  Učím sa nové veci každý deň z priebežného výskumu, testovania a experimentov. Dostal som od mužov a žien, s ktorými konzultujem, mnoho nových nápadov, ako sa dá Zázrak pre tinnitus (TM) vylepšiť. Preto sa nachádzam v priebežnom procese vylepšovania programu. Tieto vylepšenia, bez ohľadu na to, aké sú náročné, sú mojim doterajším zákazníkom dostupné úplne ZADARMO!
 • Zázrak pre tinnitus (TM) ponúka exkluzívnu konzultáciu One-On-One
  Systém Zázrak pre tinnitus (TM) je JEDINÝ systém liečby tinnitu vôbec, ktorý ponúka ZADARMO profesionálnu súkromnú emailovú konzultáciu a podporu od nutričného špecialistu a výskumníka v medicíne, so 14 ročnou overenou klinickou skúsenosťou. Dovoľte mi opýtať sa, koľko iných liečebných programov na tinnitus Vám ponúkne takýto typ profesionálnej, osobnej a priamej pomoci, záruky a podpory?

Tu je malá ukážka, čo sa naučíte, keď si dnes stiahnete knihu Zázrak pre tinnitus (TM):

 • Osvedčený 5 krokový multi-dimenzionálny systém Zázrak pre tinnitus (TM), ktorý pomohol tisícom mužov a žien odstrániť šum v ušiach, niekdy aj v priebehu niekoľkých dní, a eliminovať všetky typy tinnitu úplne v priebehu 8 týždňov.

 • Objavte VŠETKO, čo potrebujete vedieť o tinnite, PRESNE to, čo spôsobuje šum v hlave (pozrite sa bližšie na dva posledné prieskumy tinnitu, výsledok Vás môže šokovať).

 • Osem najlepších „anti-tinnitových“ potravín

 • Desať najhorších potravín, ktoré by ste nemali konzumovať, ak máte tinnitus

 • Šokujúca pravda o konvenčných liečbach a operáciách ušných nervov a medicínskej pasci a ako sa konečne navždy vyliečiť použitím prirodzeného spôsobu.

 • TAJOMSTVO #1: Objavte ten najdôležitejší prvok, ktorého eliminácia môže skutočne odstrániť 85% všetkých prípadov tinnitu (a bohužiaľ takmer všetci trpiaci tinnitom sa s ním stretávajú).

 • Najúčinnejšia homeopatická bylina (ktorá môže rýchlo zvrátiť väčšinu podmienok tinnitu), pri ktorej tinnitus a liekový priemysel dúfa, že ju nikdy nenájdete!

 • Jeden tajný 100% prírodný vitamínový doplnok, ktorý by ste mali užívať denne a je zaručené, že bude mať výrazný vplyv na Váš tinnitus, niekedy už po niekoľkých dňoch!

 • Je úplným hriechom každej bežnej liečby tinnitu, keď namiesto liečby tinnitu sa oslabuje prirodzená obranyschopnosť Vášho tela, čo privádza Vaše zdravie do značného rizika a robí Váš tinnitus horším v dlhodobom horizonte (a viac ako 92% postihnutých to robí!)

 • TAJOMSTVO #4: Objavte spojenie medzi JEDNÝM špecifickým liekom a tinnitom a zistíte, že sa mu musíte vyhýbať práve teraz, aby ste sa chránili pred zhoršením Vášho stavu a možnými zdravotnými komplikáciami

 • TAJOMSTVO #7: Tinnitus a Emočný mozog: Objavte šokujúce fakty o „fantómovom vnímaní“ – je to všetko vo Vašej hlave? Odpoveď Vás možno prekvapí.

 • Jednoduchý test (dotazník), ktorý si môžete urobiť doma, aby ste vedeli presnú závažnosť Vášho tinnitu (Odpoveď sa dozviete za menej ako 15 minút)

 • Ktoré osobnostné charakteristiky majú trpiaci tinnitom spoločné? Zistite prekvapivé fakty o tom, čím sú si všetci posihnutí tinnitom podobní, a čoho sa môžete chopiť, aby ste začali cestu oslobodenia života od tinnitu

 • Dôležité zmeny v každodennom životnom štýle, ktoré môžu výrazne znížiť zvuky v ušiach, niekedy už za niekoľko dní

 • TAJOMSTVO #11: Objavte, ako s vysokou presnosťou diagnostikovať Váš tinnitus použitím multi-dimenzionálneho prístupu, ktorý tiež pomôže vylúčiť iné riskantné možnosti

 • Odpoveď na nasledovný vedecky overený dotazník Vám rýchlo pomôže objaviť, čo sú hladiny SPADE (Stres, PAnika, úzkosť, Depresia), ich vplyv na Váš tinnitus, a čo máte PRESNE urobiť, aby ste navždy eliminovali tieto symptómy zo života

 • Niekoľko doplnkov proti tinnitu, ktoré je dobré mať a takmer NIKTO o nich nevie... vytvorené 14 rokmi štúdia

 • Napokon dostanete úplnú a úprimnú odpoveď na to, PREČO máte tinnitus, KRITICKÉ hlavné príčiny šumu vo Vašej hlave a ako môžete ZARUČIŤ ich trvalé zastavenie!

 • Úžasné spojenie medzi fyzickou aktivitou a tinnitom, prečo, kedy, kde a ako môžete začať „odcvičenie si“ svojej cesty od tinnitu k slobodnému životu dnes!

 • Dve stratégie dýchania, ktoré výrazne pomôžu Vášmu telu naštartovať samoliečbu a bojovať proti tinnit.

 • Prečo žiadna špeciálna diéta, chirurg alebo detoxikačný program Váš tinnitus nevylieči

 • TAJOMSTVO #18: UPOZORNENIE! Veľmi bežné súčasti v domácnosti majú schopnosť zhoršiť Váš tinnitus. Ak sa ich nezbavíte, nikdy sa nezbavíte ani tinnitu

 • Jedna dômyselná metóda na použitie sily mysle a mentálnych schopností na odstránenie jednej z hlavných príčin Vášho tinnitu. Táto technika sama dokáže výrazne znížiť zvuky v ušiach

 • TAJOMSTVO #27: Táto technika bola odhlasovaná ako „najlepšia“ pretože odstráni hlavnú príčinu vzniku tinnitu a ZABRÁNI jeho opakovaniu

 • Prečo nikdy nebudete poznať celú pravdu o liekoch, riskantných operáciách od takmer žiadneho lekára (aj keby Vám to chcel povedať, existuje dôvod, prečo NEMÔŽE)

 • Dôležitosť optimalizácie Vášho imunitného systému. Objavte ako sa môžete začať cítiť oveľa zdravšie a navždy chránení pred tinnitom zlepšením prirodzených obranných schopností tela

 • Prečo „takmer magická“ kombinácia troch druhov bylín výrazne podporí Váš samoobranný mechanizmus a samočistiace schopnosti (nutné pre odstránenie tinnitu!)

 • Ako sa chrániť pred návratom tinnitu, ušných infekcií, alergií, a ako je to všetko prepojené. Ako sa vysporiadať s pôvodnou príčinou tinnitu udržaním Vašich vnútorných orgánov v dobrej kondícii a zanezpečiť trvalú elimináciu týchto utrpení

 • Prečo je tinnitus VAROVNÝM znakom toho, že niečo nie je v poriadku vo Vašom zdraví a niekedy aj varovným znakom oveľa závažnejších chorôb, ako sa z toho poučiť a niečo s tým urobiť

 • Jednoduchá, lacná a stále účinná metóda, ktorá umožní Vášmu telu zosilnieť a chrániť sa a tým pomôcť liečiť tinnitus rýchle a účinne.

 • Najkontroverznejšia metóda s najväčším potenciálom použitia – hypnoterapia a jej účinok na symptómy tinnitu (tento jednoduchý krok sám urobil zázraky u tisícov pacientov rýchlejšie, ako by si mysleli, že je kedy možné a tiež je potrebný pri prevencii návratu tinnitu)

 • PRAVDA o homeopatických liekoch a joge ako liečby tinnitu. Môže joga sama s JEDINEČNOU kombináciou homeopatických liekov byť odpoveďou na mučivé zvonenie vo Vašich ušiach?

 • PODSTATNÉ spojenie medzi nedostatkom spánku, stresom, úzkosťou a tinnitom a čo presne by ste mali robiť pre výraznú kontrolu, alebo úplné odstránenie týchto utrpení z Vášho života

 • Rušivé prepojenie medzi nerovnováhou tela a tinnitom a čo môžete urobiť, aby ste čo najskôr vrátili telo späť do rovnováhy

 • A oveľa oveľa viac ...

A verte mi, … toto je iba vrchol ľadovca! Zázrak pre tinnitus (TM) je oveľa viac ako iba e-kniha – je to kompletný holistický systém pre zaručené oslobodenie sa od tinnitu – možno najúplnejší liečebný systém na tinnitus, aký bol kedy vyvinutý.

Čo môže systém Zázrak pre tinnitus (TM) pre Vás urobiť

Systém Zázrak pre tinnitus (TM) pomenuje interné problémy, ktoré spôsobujú Váš tinnitus a natrvalo ich upraví. Odstránením všetkých faktorov, ktoré prispievajú alebo spôsobujú tinnitus, a použitím holistického multidimenzionálneho prístupu je zabezpečené trvalé odstránenie vnútorného prostredia pre tinnitus. A tak si môžete užívať trvalé oslobodenie od tinnitu a konečne byť schopní...

 • Zbaviť sa zvonenia v ušiach, zvukov hučania a pískania – bezpečne a trvale bez vedľajších účinkov liekov alebo rizika operácie.

 • Okamžite eliminovať všetky na tinnitus naviazané symptómy ako: závrate, bolesti v ušiach, pocit tlaku v ušiach, sprievodné bolesti hlavy

 • Odstrániť napätie, úzkosť, chvenie a vyčerpanie, spôsobené tinnitom v priebehu niekoľkých dní.

 • Cítiť sa šťastne, pokojne a lepšie oddýchnutí.

 • Cítiť sa ľahšie, zdravšie, vyzerať mladšie a energicky.

 • Užiť si zlepšenie mentálnej čistoty, entuziazmu a vitality.

Nezáleží na tom, aká je príčina, druh alebo závažnosť Vášho tinnitu, UŽ TERAZ môžete začať používať tento výkonný systém, aby ste získali OKAMŽITÚ úľavu a trvalé oslobodenie!

Systém Zázrak pre tinnitus (TM) je funkčný bez ohľadu na to, čo zvuky v ušiach spôsobuje a nezávisí od Vášho veku. Princípy zdôraznené v knihe Zázrak pre tinnitus (TM), a potrebné pre liečenie Vášho tinnitu, sú v zásade tie isté; tieto princípy boli overené a prinášajú vynikajúce výsledky bez ohľadu na vek a životný štýl.

Systém Zázrak pre tinnitus (TM) sa osvedčil tak, že bude fungovať aj u Vás, pretože zahŕňa usmernenie pre prispôsobenie princípov s ohľadom na Vašu individuálnu situáciu. Tieto princípy boli odskúšané a overené – tisíckami ľudí na celom svete.

Nech už sú Vaše príznaky tinnitu akékoľvek, ak sa konečne rozhodnete zastaviť liečebné postupy, ktoré Vás držia vzadu a začnete aplikovať techniky z knihy Zázrak pre tinnitus (TM), Vaša voľba Vám umožní oslobodiť sa od tinnitu. Budete mať silu k tomu, aby sa to stalo.

Systém Zázrak pre tinnitus (TM) bol klinicky odskúšaný na účinok proti všetkým druhom chorôb, viazaných na tinnitus

Systém Zázrak pre tinnitus (TM) bol klinicky odskúšaný na účinok v týchto prípadoch:

 • tonálny tinnitus
 • pulzujúci tinnitus
 • svalový tinnitus
 • vaskulárny tinnitus
 • tinnitus vonkajšieho / stredného /vnútorného ucha
 • tinnitus nervových ciest
 • zvuky ako zvonenie, šum, syčanie alebo pípanie
 • tinnitus kvôli Menierovej chorobe
 • objektívny alebo subjektívny tinnitus

Úspešný príbeh #10: Peter Kessler

"Fungujúci postup, ktorý ste popísali v príručke,výrazne zlepšil môj stav..."

"Milý Thomas, pred pár mesiacmi som začal čítať tvoju príručku a bol som odhodlaný začať program napriek tomu, že som bol extrémne skeptický. Thomas, ako vám poďakovať? Váš program je nepostrádateľný. Skutočný klenot. Fungujúci postup, ktorý ste zdôraznili v príručke, výrazne zlepšil môj stav. Aj Váš osobný príbeh, ako ste bojoval s tinnitom, bol veľmi pôsobivý. Cítim sa ako nový človek. Rozhodne by som ju odporučil každému, kto má tinnitus."

-- Peter Kessler (Munich, Germany)

Úspešný príbeh #11: Joanie Hench

"Za dva a pol mesiaca to hrozné zvonenie a pulzovanie, ktoré ma mučili dni aj noci, zmizli!"

"Thomas, trpel som na tinnitus počas posledných 40 rokov. Trpím stredným chronickým zvonením spojeným s neúnosne častými pulzujúcimi zvukmi. Podobne ako mnohým predo mnou, povedali mi „prijmi to a ži s tým“. Pri hľadaní na internete som našiel nespočetné stránky na rýchle zlepšenie, ktoré ponúkajú jednodňový kurz, ale Vaša knižka stála trochu bokom od ostatných a bola mi odporučená ženou, s ktorou som si chatoval o rôznych veciach... Môžete mi veriť, že som sa cítil šťastne, že som našiel Váš program. Otočil môj život o 180 stupňov. Váš program nebol ľahký, ale uskutočniteľný. Za dva a pol mesiaca to hrozné zvonenie a pulzovanie, ktoré ma mučili dni aj noci, zmizli. Už som Vám poslal poďakovanie a poslal som svoj úspešný príbeh do niekoľkých online fór. ĎAKUJEM VÁM, cítim sa oveľa lepšie."

-- Joanie Hench(Finland)

Prečo nemôžete veriť liekom, farmaceutickým spoločnostiam a Vašim súčasným zdrojom informácií

Podľa prieskumnej firmy v zdravotníctve Feedback Research Services v roku 2011 Američania minuli takmer $1.2 miliardy za voľnopredajné a konvenčné lieky na tinnitus, určené na zmiernenie zvonenia v ušiach a ďalšie vzťahujúce sa symptómy, spôsobené tinnitom.

Priemysel na liečbu tinnitu dosahuje každoročne obrat v miliardách dolárov. V USA existuje stovka rôznych výrobcov, produkujúcich tisíce výrobkov, ktoré sú spotrebované asi 36 miliónmi tinnitom trpiacich Američanov!

S miliardovým podielom Vám tieto farmaceutické firmy povedia čokoľvek, aby ste kúpili ich výrobky. Budú Vám hoci aj klamať priamo do tváre!

Potenciál možných komplikácií, spojených s operáciou tinnitu, spolu s vedľajšími účinkami liekov, ktoré Vám predpísali, je premenený na obrovské zisky.

Viac ako 14 rokov som skúmal a experimentoval so všetkými týmito sľubnými výrobkami len preto, aby som našiel pravé tajomstvo trvalej slobody od tinnitu tak, ako to robíte Vy teraz, takže viem, aký je to pocit byť využívaný a vyhadzovať ťažko zarobené peniaze na ďalšie nepotrebné doplnky a lieky, a to iba preto, aby sa to neskončilo. Pred tým, ako som konečne našiel to, čo skutočne funguje, som minul tisíce dolárov a bol som frustrovaný a znechutený tak ako vy.

Liečenie tinnitu, používané väčšinou ľudí NEFUNGUJE! 92% všetkých mužov a žien, ktorí liečia tinnitus konvenčným spôsobom, končí horšie ako na začiatku!

Ostatná väčšia lekárska štúdia ukázala, že pokiaľ sa neodstráni sinusitída, stresy, choroby spojené s úzkosťou a liečenie ušných nervov, nezastaví sa tinnitus. Mnoho pacientov, ktorí podstúpili operáciu, sa stále trápilo s tinnitom, bez ohľadu na to, ako úspešne sa podarila operácia.

Pravda je: väčšina konvenčných metód, vrátane všetkých typov liekov, uvoľňovačov svalstva, vitamínov a chirurgie nefunguje a sú menej účinné ako kedykoľvek predtým a urobia Váš tinnitus a zdravie horším v dlhodobom meradle! Prečo?

Pretože pokiaľ sa nevyliečia a neodstránia všetky interné faktory, zodpovedné za tinnitus, vnútorný ušný nerv bude pokračovať vo zvonení, pípaní a pulzujúcich zvukoch.

Život je príliš krátky na to, aby ste skúšali liečiť tinnitus po svojom, metódou pokusov a omylov. Vsaďte na zbavenie sa tinnitu teraz a nasledujte odskúšaný systém krok za krokom!

Prečo ísť cestou rokov pokusov a omylov, keď si môžete prečítať knihu Zázrak pre tinnitus (TM) a nasledovať praktické techniky krok za krokom na oslobodenie sa od tinnitu, na ktorej vytvorenie bolo treba 14 rokov? Uplatnením „zasvätených tajomstiev“ v tejto knihe doslova o roky skrátite svoju cestu k úspechu! A to nespomínam, že sa ochránite pred vedľajšími účinkami a rizikami konvenčnej liečby spolu s úsporou tisícov a tisícov dolárov za ten proces. Metódy zdôraznené v systéme Zázrak pre tinnitus (TM) sú metódy, ktoré ľudia skúšaním na sebe NIKDY neobjavili.

Osvedčenou a pravdepodobne najrýchlejšou cestou na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa je podľa psychológov použiť „model“ niekoho, kto už dosiahol to, čo chcete. S týmto systémom máte praktickú príležitosť nasledovať nie jeden, ale tisíce ľudí, ktorí ako Vy, trpeli tinnitom, nasledovali metódy v systéme Zázrak pre tinnitus (TM) a teraz sú úplne voľní.

Mali ste žiť život bez tinnitu, je to Vaše právo od narodenia! Kto to robí ťažším? Vsaďte na zbavenie sa tinnitu teraz a nasledujte tento systém!

Dôležitý dôvod, prečo by ste mali vyskúšať systém Zázrak pre tinnitus (TM) ešte dnes:

Za uplynulých 7 rokov už úspešne použilo program Zázrak pre tinnitus (TM) viac ako 217 000 ľudí zo 163 krajín! Vaše spätné ohlasy sú priebežne vyhodnocované pre vylepšovanie programu až do súčasnej verzie, ktorá je účinnejšia, než kedy predtým.

Na ukážku tohoto faktu som nechal pripraviť môjmu technickému špecialistovi mapu zákazníkov z USA, vygenerovanú podľa poštových smerovacích čísel... POZRITE SA NA TO! Zobrazené sú miesta len z USA, pretože náš softvér neumožnil zobraziť medzinárodných zákazníkov.

Ako môžete vidieť, mapka zobrazuje čitateľov programu Zázrak pre tinnitus (TM), len z USA. Dodnes mám celkove viac ako 217 000 čiteteľov zo 163 krajín. To nie je všetko, môj program Zázrak pre tinnitus (TM) má v oblasti fitness programov jednu z najnižších mier vrátenia v celej histórii: Až 98.2% čitateľov knihy Zázrak pre tinnitus (TM) je s programom spokojných a iba 1.8 % knihu vrátilo. Tieto štatistiky spokojnosti dokazujú, že ak použijete postup uvedený v knihe, DOSTANETE výsledky ... úplne jednoducho!

Vezmem Vás za ruku a naučím Vás overené stratégie a tajomstvá, ktoré mi za posledných 7 rokov umožnili dosiahnuť trvalú slobodu od tinnitu!

Toto nie sú teórie napísané akýmsi vedeckým kaukliarom, ktorý nikdy v živote nemal tinnitus. Použil som systém sám a stále ho nasledujem. Konám to, čo kážem.

Prešiel som všetkou tou bolesťou a trápením, stresom a pocitmi sklamania a frustrácie.

Beriete lieky, tíšiace prostriedky a nespočetné množstvo doplnkov, ale všetko je bez výsledku. Niektoré z nich prípadne aj zhoršia Váš tinnitus. Skúšate lieky na uvoľnenie svalstva alebo antidepresíva, ale nič z toho nelieči Vaše príznaky. Prinajlepšom to dočasne oddiali operáciu.

Nemusíte sa cítiť zle – nie ste totiž sami. Tiež som tým prešiel. Učil som sa pomaly a bolestne. Urobil som všetky chyby, kúpil všetky zlé výrobky a veril som zlým ľuďom.

Nechcem, aby sa to stalo Vám. Chcem, aby ste spoznali pravdu o Vašom tinnite a vedeli ho trvale vyliečiť. Zaslúžite si to. To je dôvod, prečo som napísal tento program. V mojej e-knihe odhalím všetky tajomstvá, ktoré som objavil a umiestnil do unikátnej jednoducho vykonateľnej liečby, ktorá dokáže rýchle uľaviť od zvukov v ušiach a naštartuje elimináciu tinnitu podľa správnej diagnózy Vášho stavu a poukáže na pôvodnú príčinu.

Moja informatívna kniha Vás vezme za ruku a ukáže jednoduchou rečou všetko, čo by ste na trvalé odstránenie Vášho tinnitu mali urobiť hneď teraz. Roky som testoval a zdokonaľoval kľúčové prvky, aby som vytvoril systém tak jednoduchý, ako sa len dá, aby im mohol riadiť každý muž či žena, a navyše mimoriadne účinný pre liečbu všetkých typov tinnitu v čo najkratšom čase.

Úspešný príbeh #12: Matthew Hall

"Naštartoval som Váš program a výsledky boli úplne ohromujúce. Zvonenie sa zmenšilo na takú malú úroveň, ktorá sa dá úplne zvládnuť."

"Ahoj Thomas, som veterán tinnitu (mám to viac ako 30 rokov – od mojich dvadsiatich), takmer som si už na to zvykol a po niekoľkých neúspešných návykových sedeniach a návštevách psychológa som prijal rady lekára. Skutočne som si myslel, že už nie je nič, čím by som si mohol zlepšiť kvalitu môjho života a ukončiť mierne ale trvalé zvonenie v ušiach, kým asi pred pár rokmi začal byť zvuk neznesiteľný (asi kvôli bolestnej udalosti, ktorou som práve prechádzal). Cítil som sa tak osvietený a šťastný, že som našiel tvoju knihu. Bol to nádych sviežeho vzduchu. Po našek konzultácii mailom, som začal nasledovať Váš program a výsledky boli úplne ohromujúce. Zvonenie sa zmenšilo na takú malú úroveň, ktorá sa dá úplne zvládnuť. Na konci tinnitus tunela, zvaného tinnitus, je skutočne svetlo. Ďakujem za to, že si mi ukázal cestu. Je to pozoruhodná kniha, ktorú by som rád odporučil všetkým ostatným.

Ďakujem, "

-- Matthew Hall (Cambridge, UK)

Úspešný príbeh #13: Lesa Bradford

"V priebehu 5 dní sa hlasitosť výrazne znížila a tak isto aj frekvencia šumov a pulzov, tak viem, že niečo funguje!"

"Milý Thomas, po prečítaní Vašej príručky a riadení sa Vašim plánom som konečne pochopila, o čo v mojej hlave ide a čo bolo na elimináciu alebo aspoň kontrolovanie stavu potrebné urobiť. Napriek rade môjho lekára, že sa s tým musím naučiť žiť, sa po Vašej liečbe hučanie potichu vytratilo!!!! V priebehu 5 dní sa hlasitosť výrazne znížila a tak isto aj frekvencia šumov a pulzov, tak viem, že niečo funguje! Ako píšem tieto riadky, už viac netrpím tinnitom, ani ničím podobným. Je to, ako by som nikdy nemala žiaden šum v ušiach. Odporučila by som každému, aby ukázal príručku svojmu lekárovi a zobral si svoj osud do vlastných rúk. Môžem úprimne povedať, že keď tento program pomohol mne, pomôže každému. Boh Vás sprevádzaj.

Ďakujem ti, že si taký dobrý duch"

-- Lesa Bradford (New York, USA)

OBJEDNAJTE SI KNIHU DNES a dostanete
nasledovných 5 bonusov v hodnote
ASPOŇ €246 ZADARMO!

BONUS #1 - Úplný sprievodca relaxáciou
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

Ste chorí z ustavičného stresu a myseľ ochromujúceho tempa? „Úplný sprievodca na redukciu stresu a relaxáciu“ je presne to, čo na úplnú kontrolu a zbavenie sa stresu a uvítanie relaxácie potrebujete. Raz navždy! Manažovať stres a poznať, ako relaxovať, sú pre oslobodenie sa od tinnitu a šťastnejší a zdravší život úplne nevyhnutné. Stres je normálna súčasť hektického životného štýlu, akým dnes všetci žijeme.

Naučiť sa, ako zvládať stres a nájsť metódy pre relaxáciu, sú vážne veci.
Cena: € 28, pre Vás ZADARMO

BONUS #2 - Joga pre začiatočníkov
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

Objavte základy jogy a meditácie za zlomok ceny, ktorú by ste platili za účasť na kurze. A čo je ešte lepšie, cvičte jogu kdekoľvek chcete!

Táto hodnotná e-kniha Vás naučí rôzne štýly jogy a meditácie a bez toho, aby ste museli zájsť na kurz do telocvične alebo do wellness centra, povedie Vás krok za krokom k naštartovaniu vlastného programu jogy.

Čo sa naučíte z tejto knihy?

 • Rôzne štýly jogy
 • Základné pozície jogy
 • Ako maximalizovať váš „pomocný“ priestor
 • Meditácie pre zdravie a pohodu
 • Zbavenie sa bolesti hlavy z napätia pomocou jogy
 • Uľahčenie kŕčov pri menštruácii pomocou jogy
 • Ako robiť posilovaciu jogu na stole
 • A oveľa viac!

Cena: € 22, pre Vás ZADARMO

BONUS #3 - Tajomstvá dôkladného spánku
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling

„Tajomstvá dôkladného spánku“ Vás vyzbroja všetkým, čo potrebujete vedieť o blahodarných a škodlivých aspektoch Vášho spánkového režimu, vrátane toho, kedy rozoznáte, že nedostatok spánku prekročil kritickú hodnotu. Pilulky na spanie nie sú vždy zaručene najlepšou možnosťou ochrany. Normálny a prirodzený spánok je oveľa zdravší a „Tajomstvá dôkladného spánku“ vysvetlia ako určiť, čo Vaše telo potrebuje, aby dostalo spánok, aký požaduje.

Cena: € 27, pre Vás ZADARMO

BONUS #4 - ZADARMO celoživotné aktualizácie
tinnitus updates

Tento program je ďaleko najefektívnejšou a overenou metódou na trvalé odstránenie tinnitu. Predsa len verím v priebežné zdokonaľovanie. Aby bol tento program ešte lepší, budem stále pokračovať vo výskume, testovaní a vylepšení toho, čo som sa naučil.

Vskutku, v blízkej budúcnosti plánujem ponúkať tento program iba ako súčasť členského balíku, vrátane niekoľkých exkluzívnych príplatkových správ a špeciálnych aktualizácií, za značne vyššiu cenu. Objednajte si teraz a máte zaručené, že dostanete všetky budúce správy na celý život ZADARMO! To je jedna z úctyhodných výhod e-kníh. Ak je vydaná nová edícia tlačenej knihy, musíte ísť do kníhkupectva alebo na internetový obchod a znova ju kúpiť! Inak je to s e-knihami. Ak bude vydaná nová aktualizovaná edícia tejto kmihy, dostanete ju ZDARMA! Je to jednoduché – budem Vás jednoducho kontaktovať cez svoj e-mailový zoznam privátnych klientov a pošlem inštrukcie pre priame stiahnutie, takže môžete mať stále poslednú verziu anti tinnitových priekopníckych objavov.

Cena: € 21, pre Vás ZADARMO

SUPER BONUS - Konzultácie One-On-One s Thomasom Colemanom na 3 mesiace ZADARMO (zostalo iba niekoľko voľných miest !)
Tinnitus Miracle (TM) - Tinnitus counseling
Áno, konzultácie, poradenstvo a vedenie od nutričného špecialistu a celoživotného výskumníka v medicíne sú už stále iba na e-mail vzdialené. Ak sa hocikedy cítite zmätení, môžete mať otázky na Vaše problémy súkromne zodpovedané. Rád by som o Vás počul. Len mi pošlite mail. Sľubujem, že dostanete odpoveď do 24 hodín.

Cena € 148, pre Vás ZADARMO

Táto pomoc je prakticky neoceniteľná. Vždy budete cítiť, že niekto je s Vami... takže nikdy nezostanete na prekonanie tinnitu sami. S touto voľnou a neobmedzenou podporou si môžete byť prakticky istí, že … ste vždy na správnej ceste, ste vždy povzbudení a … budete schopní dokončiť program efektívnejšie a skôr dostať lepšie výsledky.
Iste uznáte, že kvôli exkluzívnej povahe podpory, ktorú robím pre mojich zákazníkov a pretože som človek, ktorý si stojí za slovom, býva zrejme limit množstva mailov, na ktoré môžem odpovedať denne (už teraz mám viac ako 100 denne). Bez ohľadu na to, ako sa cítim byť zaviazaný pomôcť iným trpiacim tinnitom, toto neoceniteľné osobné vedenie je dostupné pre obmedzený počet ľudí (zostalo iba niekoľko voľných miest)..

Takže aké sú náklady? Koľko stojí tento systém úplnej zmeny života?

Systém Zázrak pre tinnitus (TM) je ďaleko najprepracovanejší a najúčinnejší systém, aký môžete nájsť. Je to JEDINÁ holistická navigácia krok za krokom k trvalému oslobodeniu od tinnitu vôbec.

A mám pre Vás niekoľko dobrých správ! Pretože nie sú tlačové náklady na e-knihy, môžete dostať túto e-knihu za menej ako by stála ako vytlačený manuál – A dostanete ju ihneď (bez čakania na slimačiu poštu!). Vaša investícia do život meniacej e-knihy je iba €43!

Dostanete e-knihu Zázrak pre tinnitus (TM) , 3 hodnotné bonusové knihy, celoživotné aktualizácie a neplatené súkromné konzultácie s Thomasom Colemanom - to všetko len za €43. (Zostáva iba niekoľko voľných miest na konzultáciu a idú rýchlo!)

Áno toto je skoro ZADARMO, nech sa na to pozriete ako chcete!

Nečakajte ani minútu na objednanie za takúto nízku cenu! Bežná cena systém Zázrak pre tinnitus (TM) bude € 69 po tom, ako skončí táto úvodná akčná ponuka. V nie príliš ďalekej budúcnosti tento program môže byť dostupný iba ako súčasť plateného členstva, ktoré bude pravdepodobne stáť aspoň € 148.

Je to bezpečné objednať online? Úplne! Náš predajný provider je prémiovou voľbou legálneho obchodu pri online predaji produktov a služieb. Majú precízne spoľahlivo a bezpečne spracované online predaje bez jediného incidentu vo svojej histórii. Ich zabezpečený a schválený obchodný proces je vyznačený žltým zámkom na dolnej alebo hornej časti stránky počas objednania. Použitím posledných šifrovacích technológií zabezpečia spoľahlivú a bezpečnú transakciu, pri ktorej sa môžete cítiť bezpečne.

Keď pošlete objednávku na zabezpečený server, budete presmerovaní na download stránku, kde si môžete stiahnuť svoju knihu Zázrak pre tinnitus (TM) a môžete začať IHNEĎ. Kniha je v PDF formáte, ktorý sa dá prezrieť na každom počítači (PC alebo MAC). Môžete čítať priamo z obrazovky alebo si aj vytlačiť potrebnú stranu na vlastnú tlačiareň.

Kliknite Sem Na Download
LEN ZA €69 (Časovo obmedzená ponuka - Teraz len za €43!)

To je všetko k tomu. Keď už si stiahnete svoju knihu, prečítajte si celý manuál od začiatku do konca. Potom konajte a začnite ihneď! Inštrukcie krok za krokom sú napísané v konverzačnom tóne a jednoduchým jazykom, takže môžete začať už dnes!

Výsledky sa dostavia. Zvonenie v ušiach sa bude každým dňom strácať a keď sa Vaše telo rýchlo začne dostávať do rovnováhy, Vy sa začnete cítiť oveľa lepšie. Nakoniec sa Váš tinnitus a VŠETKY s ním spojené príznaky vytratia a Vy sa začnete cítiť aj vyzerať tak dobre, že Vás Vaši priatelia nespoznajú. A čo je najlepšie, budete vedieť, že oslobodenie sa od tinnitu, ktoré ste dosiahli, je trvalé a Vy budete vedieť, že ste to dosiahli.

Úspešný príbeh #14: Diego Gonzales

"Takmer sa obávam povedať to, že moje zvonenie sa znížilo asi o 90%."

"Milý Thomas, takmer sa obávam povedať to, že moje zvonenie sa znížilo asi o 90%. Predtým, než som začal tento holistický plán, zvuky boli tak hlasné, že som nemohol robiť nič, ani náhodou sa sústrediť v triede, alebo čítať. Môj tinnitus začal po vážnej ušnej infekcii asi pred dvoma rokmi, čo sa ukázalo ako choroba mastoiditis. Hoci Váš program má veľký zmysel, stále mi je záhadou, ako mohol účinkovať tak rýchlo. Jednoducho som sa divil, či sa mi sníva. Prechod od zvukov štartujúceho lietadla preč na iba minimálne rušivé zvuky mora je výrazná zmena. Navštívil som predtým niekoľko pracovísk ORL a všetky trvali na tom, že nie je nič, čo by mohlo zastaviť zvonenie v ušiach. Vy ste mi skutočne pomohol. Ďakujem z celého srdca.

-- Diego Gonzales (Spain)

Kliknite Sem Na Download
LEN ZA €69 (Časovo obmedzená ponuka - Teraz len za €43!)

Pozrite sa na to takto: Vaša investícia do tohto programu je kvapkou v mori pri porovnaní s tým, čo vyplytváte na bezcenné lieky a drahé operácie, nehovoriac o nákladoch na Vaše pokračujúce trápenie pri konvenčnej liečbe.

Získajte trvalý prístup na download stránku 24 hodín denne.

Stiahnite si systém Zázrak pre tinnitus (TM) TERAZ

Ak ste nadobro skončili s vracaním peňazí, reklamáciami a "rýchlymi liečbami", ktoré neuspeli v minulosti, a ste pripravení správnym spôsobom niečo urobiť, potom toto je poctivé a účinné riešenie na tinnitus, ktoré ste hľadali

Predstavte si seba o 4-6 týždňov odteraz... Ešte stále trpíte sústavnými zvukmi v ušiach? Ste znepokojení a trápení neustálym zvonením a hučaním, šumením, pípaním, klikavými pulzujúcimi zvukmi alebo pískaním. Stále trpíte závratmi a zhoršeným sluchom? Ešte sa cítite rozrušení, nervózni a úzkostliví kvôli Vášmu tinnitu? Stále beriete lieky proti tinnitu, u ktorých sa ukazuje, že nepomáhajú?

ALEBO … žijete plný aktívny život oslobodený od tinnitu, úplne bez hučania, pískania, šumenia alebo zvonenia ... naplno si užívate vitalitu, kvalitný spánok, viac energie a zdravia, život bez prekážok, bez únavy a bez vyčerpávajúcich príznakov tinnitu? Je to Vaša voľba...

Aj keby ste mali iba vzdialený záujem na zistení pravdy o úplnom oslobodení sa od tinnitu, tak ste dĺžni sami sebe aspoň vyskúšať systém Zázrak pre tinnitus (TM) . Berte do úvahy, že 95% ľudí na svete stále hľadá tú rozprávkovú pilulku alebo rýchlu liečbu. Ale nemyslím, že by ste to čítali až potiaľto, ak by ste boli človek, ktorý nasleduje davy.

Ak ste jeden z tých výnimočných ľudí, ktorí sú dosť motivovaní na odskúšanie reálneho a účinného riešenia na tinnitus – jeden zo šťastných 5%, ktorí sú pripravení urobiť na konečné oslobodenie od tinnitu, čo sa dá, potom sa pridajte k nám a objednajte si knihu dnes, pretože „iba rozmýšľať o tom“ nikdy nikomu neprinieslo lepšie zdravie.

S úctou , Váš priateľ a školiteľ,

Thomas Coleman,
výskumník v medicíne, poradca pre zdravie, výživový špecialista a autor
systému Zázrak pre tinnitus (TM)

P.S. Ak máte záujem, alebo akúkoľvek otázku, na ktorú by ste chceli odpoveď pred tým, než knihu objednáte, neváhajte mi kedykoľvek napísať. Systém Zázrak pre tinnitus (TM) už úspešne fungoval u viac než 217000 mužov a žien v 163 krajinách na svete a mnoho z nich malo otázky o programe ešte pred tým, než začali. Prosím neurobte tú chybu, že vypustíte z hlavy túto možnosť kvôli pochybnostiam, že to môže byť výber peňazí alebo podvod. Ak máte výhrady, dajte mi vedieť. Budem viac než rád, ak budem môcť s Vami hovoriť, keď potrebujete uistenie. Viem, že môj systém môže fungovaťaj u Vás.

P.P.S. Pamätajte si, že ak si knihu objednáte dnes, dostanete ako bonus aj 3 knihy ZADARMO, ale nemôžem Vám zaručiť túto cenu nadlho. Tak prosím konajte teraz, aby ste využili túto vzácnu príležitosť. Znova, ak prídete späť o niekoľko dní a limitovaná ponuka už tu nebude, nebudem môcť urobiť nič – objednajte si dnes a ušetrite!

P.P.P.S. Dovoľte mi dať Vám ešte jeden dôvod navyše, prečo by ste si mali tento kurz objednať dnes:

Odhalí Vám tajomstvá na odstránenie skutočne všetkých typov tinnitu do 8 týždňov. Tieto informácie nemôžete dostať nikde inde. Prečo tráviť hodiny a hodiny sledovaním informácií, ktoré môžu ale nemusia byť spoľahlivé, keď sa môžete naučiť všetko, čo potrebujete vedieť o tinnite – a myslím tým všetko – z pohodlnej a nie príliš drahej knihy? Nezabudnite, že odo mňa dostanete aj bezplatné osobné poradenstvo, aby som Vás viedol pri ozdravovaní.

OBJEDNAJTE SI DNES
LEN ZA €69 (Časovo obmedzená ponuka - Teraz len za €43!)

POZNÁMKA: Zázrak pre tinnitus (TM) je e-kniha na stiahnutie. Žiaden fyzický produkt nebude poslaný. Po tom, ako pošlete objednávku, dostanete OKAMŽITÝ prístup na download e-knihy a všetkých bonusov do Vášho počítača. Formát knihy je Adobe Acrobat PDF, ktorý sa dá prezerať na Mac alebo PC.